Counter Strike: Global Offensive – kontrowersyjny rewolwer zostaje osłabiony

Niektórzy gracze nie mogli zrozumieć, po co wprowadzać do rozgrywki tak potężną broń. Jest reakcja twórców.

Niedawna aktualizacja Counter Strike: Global Offensive zawierała coś, co nie wszystkim przypadło do gustu. Mowa oczywiście o R8 Revolver, który miał stać się alternatywą dla Desert Eagle. Problem jednak w tym, że nową pukawką można było powalić innych opancerzonych graczy zaledwie jednym strzałem.


Fani Counter Strike: Global Offensive szybko zaczęli krytykować kontrowersyjną broń, co spotkało się z szybką reakcją ze strony Valve.

Zaktualizowaliśmy już R8 Revolver, którego parametry będą teraz bardziej podobne do innych broni. Zadawane obrażenia zostały pomniejszone. Szybkość oddawania kolejnych strzałów również została obniżona – czytamy w komunikacie dewelopera.

Valve dodaje, że zazwyczaj weryfikacja niektórych aktualizacji trwa tygodniami, lecz w tym przypadku problem był ewidentny, stąd szybkość podjętych działań.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • pio

  i co z tego skoro wraz z aktualizacja zabrali w h*j FPS-ów… spadek o okolo 50% to jest jakaś żenada… teraz to nie da sie grać normalnie…

  • to se kup inny komputer , niż z drewna , muflonie

   • Wojtas

    SE to możesz słownik kupić analfie , a po 2 nie każdemu Mamusia i Tatuś kupi komputer na zakończenie gimnazjum, nie którzy muszą na niego zarobić..więc japa kmiocie i do książek…

189 Shares
Share189
+1
Tweet