Cooler Master prezentuje nową myszkę z serii Master

Cooler Master prezentuje nową myszkę z serii Master
Newsy PC Technologie

Po obudowach, klawiaturach czy chłodzeniu, Cooler Master postanowił poszerzyć swoją serię Master o myszki. Po MasterMouse Pro L przyszedł czas na debiut kolejnego gryzonia: MasterMouse S.

Produkt Cooler Mastera wyposażony jest w sensor optyczny PixArt PMW3330, pozwalający ustawić prawie dowolną wartość czułości myszki, znajdującej się w przedziale od 400 do 7200 DPI. Gracz nie musi się więc ograniczać do jednego z zaledwie kilku poziomów DPI.

Bogate wnętrze
MasterMouse S został wyposażony w 32-bitowy procesor ARM i pamięć wewnętrzną 512 KB. Ta ostatnia pozwala zapisywać makra, ustawienia trybów świetlnych itp. Producent zapewnia, że zastosowane w myszce podzespoły niwelują ryzyko wystąpienia efektu interpolacji czy akceleracji.

MasterMouse S
MasterMouse S

Więcej klawiszy? Proszę bardzo!
Mysz Cooler Mastera posiada sześć przycisków, z czego pięć programowalnych. Ich liczbę można jednak niemal podwoić, dzięki funkcji Storm Tactix – po jej włączeniu klawisze przechodzą w tryb alternatywny, dając graczowi więcej możliwości w czasie rozgrywki.

Świeci się, jak chcesz
Gryzoń CM korzysta też z podświetlenia RGB. Dodatkowo gracz może ustawić różne tryby świetlne. Ich konfigurację – a także i innych funkcji – ma ułatwić specjalnie oprogramowanie przygotowane przez Cooler Mastera.

Myszka MasterMouse S kosztuje około 149 zł.

Cechy produktu:

– Typ chwytu: palm i claw
– Materiał: platstik i guma
– Podświetlenie RGB
– Sensor optyczny: PixArt PMW3330
– Ilość poziomów DPI: 4 (od 400 do 7 200 dpi)
– Szybkość śledzenia: 150 ips/30g
– Polling Rate: 1000 Hz/1ms
– Procesor: 32-bitowy ARM
– Pamięć wewnętrzna: 512 KB
– Liczba profili: 5
– Przełączniki: Omron
– Ilość programowalnych przycisków: 5
– Wymiary: 117 x 63.5 x 38 mm

1028_58

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie