Lubicie survival? Ta gra powinna Was zainteresować. Data premiery, cena i nowy trailer

Lubicie survival? Ta gra powinna Was zainteresować. Data premiery, cena i nowy trailer
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Funcom informuje, że pełna wersja Conan Exiles pojawi się na rynku 8 maja 2018 roku. Gra będzie dostępna nie tylko w wersji cyfrowej na PC, Xbox One i PlayStation 4, lecz także, we współpracy z firmą Koch Media, w sklepach detalicznych na całym świecie.

10 premier na nowy tydzień. PUBG, jeszcze raz Battlefield i coś dla tych, którzy lubią się bać

Na oficjalnej stronie gry czytamy, że można już zamówić w przedsprzedaży pudełkową edycję premierową na PC, Xbox One i PlayStation 4 (obecnie będzie dostępna w wybranych krajach i sklepach, jednak ich lista będzie się wkrótce powiększać). W wersji tej będzie można znaleźć kolorową, papierową mapę Ziem Wygnańców oraz niedostępny gdzie indziej przedmiot w grze, którego będzie można używać już od dnia premiery: Miecz Atlantów Conana. Więcej informacji o tym, jak zamówić pudełkową wersję Conan Exiles, można znaleźć na stronie www.conanexiles.com. Przez cały tydzień deweloper będzie aktualizować listę sklepów.

Do dnia premiery gra wciąż będzie dostępna w ramach wczesnego dostępu na PC oraz programu Game Preview na Xbox, a wszyscy, którzy kupią ją przed premierą, uzyskają dostęp do pełnej wersji bez dodatkowych opłat. Uwaga: natychmiastowy dostęp do wersji w ramach wczesnego dostępu na PC i programu Game Preview na Xbox jest możliwy tylko przy zakupie wersji cyfrowej. Posiadacze wersji cyfrowej będą też mogli odebrać niedostępny w inny sposób przedmiot w grze i używać go – już od dnia premiery: Królewski pancerz Conana!

Gra zostanie udostępniona na PlayStation 4 już 8 maja przyszłego roku. Można już zamawiać w przedsprzedaży wersję pudełkową gry na PlayStation 4, natomiast wersję cyfrową będzie można zamawiać w późniejszym terminie. Zamawiający w przedsprzedaży wersję na PlayStation 4 otrzymają w dniu premiery Miecz Atlantów Conana, a zamawiający w przedsprzedaży wersję cyfrową – Królewski pancerz Conana.

Conan Exiles

Od 8 maja przyszłego roku gra Conan Exiles będzie dostępna w nowej cenie 39,99 USD na PC (o 10 USD więcej względem ceny we wczesnym dostępie – 29,99 USD). Cena wersji na PlayStation 4 i Xbox One będzie wynosiła 49,99 USD. Oczywiście w różnych walutach oraz sklepach ceny mogą się różnić. Podana kwota jest tylko ceną sugerowaną przez dewelopera.

Cena w programie Xbox Game Preview ulegnie zmianie i od bieżącego tygodnia będzie wynosić 49,99 USD. Cena w ramach wczesnego dostępu na PC utrzyma się na poziomie 29,99 USD do dnia premiery – 8 maja przyszłego roku.

W wersji, którą zobaczymy w dniu premiery, będzie jeszcze więcej zawartości i elementów rozgrywki niż obecnie. Świat gry będzie dwukrotnie większy niż w chwili rozpoczęcia wczesnego dostępu na PC. Twórcy dodadzą jeszcze nowy obszar z wulkanem i całkiem nowy biom z dżunglą. Wprowadzą też całkowicie przebudowany system walki i nową mechanikę rozgrywki. Zawartość ta zostanie wprowadzona do gry i będzie dostępna dla wszystkich, którzy kupili grę przed premierą oraz po premierze.

Conan Exiles
Conan Exiles

Zapowiedziano również limitowaną edycję kolekcjonerską Conan Exiles, w której znajdziemy:

  • FIGURKA: Conan Barbarzyńca z żywicy polimerowej o wysokości 15 cm / 6 cali, stworzona na podstawie postaci Conana ze zwiastuna gry Conan Exiles.
  • SPECJALNE WYDANIE KOMIKSU: Kolorowy komiks cyfrowy stworzony we współpracy z wydawnictwem Dark Horse Comics. Komiks opowiada o przygodach Conana na Ziemiach Wygnańców.
  • ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE: Trzy ścieżki dźwiękowe z muzyką z gier Conan Exiles, Age of Conan: Hyborian Adventures oraz Age of Conan: Rise of the Godslayer.
  • ALBUM: Zajrzyjcie za kulisy produkcji gry i podziwiajcie niesamowite grafiki, które pomogły autorom zrealizować ich wizję, na wydrukowanych w pełnym kolorze grafikach w albumie.
  • MAPA ŚWIATA: Kolorowa, drukowana mapa świata gry Conan Exiles.
  • CYFROWE KOMIKSY: Kod odblokowujący sześć kolorowych komiksów cyfrowych wydawnictwa Dark Horse Comics opowiadających historie z opowiadania „Narodzi się wiedźma”.
  • CYFROWY PODRĘCZNIK DO GRY FABULARNEJ: Kod odblokowujący kolorowy podręcznik o objętości 368 stron stworzony przez firmę Modiphius na potrzeby papierowej gry fabularnej. To wszystko, czego potrzeba do gry!
  • E-BOOK: Kod odblokowujący e-book pt. „Coming of Conan”. Jest to zbiór pierwszych trzynastu opowiadań o Conanie autorstwa Roberta E. Howarda, z ilustracjami Marka Schultza, o objętości 496 stron.
Conan Exiles

Źródło: conanexiles.com, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie