Conan Exiles za darmo. Deweloper zapowiada darmowy weekend i poprawki

Conan Exiles za darmo. Deweloper zapowiada darmowy weekend i poprawki
Gry za darmo Newsy PC

Studio Funcom informuje na Twitterze, że już niedługo będziemy mogli poszaleć w świecie Conana zupełnie za darmo. Sprawdzanie gry potrwa kilka dni.

Deweloper ogłasza już teraz, że na dni 7-11 marca zaplanowano darmowy weekend z Conan Exiles na Steam. Obecnie twórcy ciężko pracują nad kolejnymi poprawkami, by nowy patch został wydany jeszcze przed zaplanowaną darmową zabawą.

Conan Exiles to gra survivalowa z otwartym światem, osadzona w świecie Conana Barbarzyńcy. Tak deweloperzy zachwalają swoją grę na Steam: Sam Conan ratuje ci życie, zdejmując cię z drzewa trupów, po czym szybko musisz się nauczyć, jak przeżyć w świecie pełnym niebezpieczeństw. Musisz przetrwać groźne burze piaskowe, chronić się przed skrajnymi temperaturami oraz polować na zwierzęta, aby zdobywać żywność i zasoby. Odkrywaj olbrzymi, pozbawiony granic świat – od spalonych słońcem pustyń na południu po ośnieżone szczyty górskie na północy. 

Wykuj dziedzictwo swojego klanu, walcząc o dominację na Ziemiach Wygnańców. Korzystaj z rozwiniętego systemu budowy, aby wznosić co tylko zechcesz – od pierwszego domostwa po całe miasta. Możesz walczyć mieczami, łukami, machinami oblężniczymi, a nawet sterować olbrzymimi awatarami bogów, niszcząc domostwa swoich wrogów podczas legendarnych bitew. 

W Conan Exiles można grać w trybie jednoosobowym, we współpracy lub w trybie wieloosobowym, w stale istniejącym świecie gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie