Conan Exiles za darmo do ogrania przez cały weekend

Conan Exiles za darmo do ogrania przez cały weekend
Gry za darmo Newsy PC

Studio Funcom organizuje dla posiadaczy komputerów PC kolejny darmowy weekend z grą Conan Exiles. 

Do 13 maja możemy bawić się za darmo przy pecetowej wersji Conan Exiles. Po tym czasie tytuł zniknie z naszej biblioteki Steam, zatem nie zatrzymujemy go na zawsze. Kto jest chętny na testowanie, niech uderza pod ten link, gdzie można już pobierać pliki i rozpoczynać zabawę.

Conan Exiles to gra survivalowa z otwartym światem, osadzona w świecie Conana Barbarzyńcy. Tak deweloperzy zachwalają swoją grę na Steam: Sam Conan ratuje ci życie, zdejmując cię z drzewa trupów, po czym szybko musisz się nauczyć, jak przeżyć w świecie pełnym niebezpieczeństw. Musisz przetrwać groźne burze piaskowe, chronić się przed skrajnymi temperaturami oraz polować na zwierzęta, aby zdobywać żywność i zasoby. Odkrywaj olbrzymi, pozbawiony granic świat – od spalonych słońcem pustyń na południu po ośnieżone szczyty górskie na północy. 

Wykuj dziedzictwo swojego klanu, walcząc o dominację na Ziemiach Wygnańców. Korzystaj z rozwiniętego systemu budowy, aby wznosić co tylko zechcesz – od pierwszego domostwa po całe miasta. Możesz walczyć mieczami, łukami, machinami oblężniczymi, a nawet sterować olbrzymimi awatarami bogów, niszcząc domostwa swoich wrogów podczas legendarnych bitew. 

W Conan Exiles można grać w trybie jednoosobowym, we współpracy lub w trybie wieloosobowym, w stale istniejącym świecie gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie