Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Conan Exiles za darmo do ogrania przez cały weekend

Studio Funcom organizuje dla posiadaczy komputerów PC kolejny darmowy weekend z grą Conan Exiles. 

Do 13 maja możemy bawić się za darmo przy pecetowej wersji Conan Exiles. Po tym czasie tytuł zniknie z naszej biblioteki Steam, zatem nie zatrzymujemy go na zawsze. Kto jest chętny na testowanie, niech uderza pod ten link, gdzie można już pobierać pliki i rozpoczynać zabawę.

Conan Exiles to gra survivalowa z otwartym światem, osadzona w świecie Conana Barbarzyńcy. Tak deweloperzy zachwalają swoją grę na Steam: Sam Conan ratuje ci życie, zdejmując cię z drzewa trupów, po czym szybko musisz się nauczyć, jak przeżyć w świecie pełnym niebezpieczeństw. Musisz przetrwać groźne burze piaskowe, chronić się przed skrajnymi temperaturami oraz polować na zwierzęta, aby zdobywać żywność i zasoby. Odkrywaj olbrzymi, pozbawiony granic świat – od spalonych słońcem pustyń na południu po ośnieżone szczyty górskie na północy. 

Wykuj dziedzictwo swojego klanu, walcząc o dominację na Ziemiach Wygnańców. Korzystaj z rozwiniętego systemu budowy, aby wznosić co tylko zechcesz – od pierwszego domostwa po całe miasta. Możesz walczyć mieczami, łukami, machinami oblężniczymi, a nawet sterować olbrzymimi awatarami bogów, niszcząc domostwa swoich wrogów podczas legendarnych bitew. 

W Conan Exiles można grać w trybie jednoosobowym, we współpracy lub w trybie wieloosobowym, w stale istniejącym świecie gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się