Conan Exiles – ruszył darmowy weekend z grą!

Oto kolejna ciekawa propozycja na nadchodzący weekend: studio Funcom oferuje pełną wersję Conan Exiles. Tytuł wypróbujemy do 18 maja.

Aby zagrać w produkcję, należy wejść na jej stronę na Steamie i kliknąć zielony przycisk. Przy okazji można wspomnieć o 50-procentowej zniżce na Conana – jeśli tytuł spodoba się nam, to do 25 maja możemy nabyć go za 71,49 zł.

Conan Exiles to internetowa gra survivalowa osadzona w realiach Conana Barbarzyńcy. Zaczynamy z niczym i eksplorujemy pustkowia, by zdobywać coraz więcej dóbr i nawiązywać współpracę z innymi graczami. Wytwarzamy broń i stawiamy proste bazy, które w miarę naszego rozwoju przekształcają się w zamki i fortyfikacje.

Warto również wspomnieć o pozostałych darmoszkach, a jest ich w ostatnich dniach zatrzęsienie. Poza osławionym przypadkiem Epic Games i gry GTA 5, która rozwaliła internety, pisaliśmy niedawno o strategii Stellaris, którą można wypróbować bez opłat do niedzieli; rozpoczął się się także darmowy weekend z Falloutem 76 i dodatkiem Wastelanders. Z kolei Humble Store oferuje nam bezpłatnie platformówkę Aegis Defenders.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: