Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Conan Exiles – ruszył darmowy weekend z grą!

Oto kolejna ciekawa propozycja na nadchodzący weekend: studio Funcom oferuje pełną wersję Conan Exiles. Tytuł wypróbujemy do 18 maja.

Aby zagrać w produkcję, należy wejść na jej stronę na Steamie i kliknąć zielony przycisk. Przy okazji można wspomnieć o 50-procentowej zniżce na Conana – jeśli tytuł spodoba się nam, to do 25 maja możemy nabyć go za 71,49 zł.

Conan Exiles to internetowa gra survivalowa osadzona w realiach Conana Barbarzyńcy. Zaczynamy z niczym i eksplorujemy pustkowia, by zdobywać coraz więcej dóbr i nawiązywać współpracę z innymi graczami. Wytwarzamy broń i stawiamy proste bazy, które w miarę naszego rozwoju przekształcają się w zamki i fortyfikacje.

Warto również wspomnieć o pozostałych darmoszkach, a jest ich w ostatnich dniach zatrzęsienie. Poza osławionym przypadkiem Epic Games i gry GTA 5, która rozwaliła internety, pisaliśmy niedawno o strategii Stellaris, którą można wypróbować bez opłat do niedzieli; rozpoczął się się także darmowy weekend z Falloutem 76 i dodatkiem Wastelanders. Z kolei Humble Store oferuje nam bezpłatnie platformówkę Aegis Defenders.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się