CoD: Black Ops 4 – zagraj dzisiaj w Blackout, czyli tryb battle royale

Od dziś fani mogą doświadczyć zupełnie nowego trybu battle royale w Black Ops 4. Beta ruszyła w pierwszej kolejności na PlayStation 4.

Black Ops budzi się do życia jak nigdy wcześniej w prywatnej becie trybu Blackout w Call of Duty: Black Ops 4, rozpoczynającej się dziś, w pierwszej kolejności na PlayStation 4.

Społeczność Call of Duty będzie miała okazję po raz pierwszy zmierzyć się z zupełnie nowym trybem w Black Ops 4, Blackout, wrzucającego graczy w intensywną, utrzymaną w unikalnym klimacie Call of Duty: Black Ops bitwę w stylu battle royale, w której zwycięzca może być tylko jeden. Blackout, będąc hołdem dla serii Black Ops, zawiera ukochane przez fanów postaci, broń oraz ikoniczne fragmenty klasycznych map, zebrane na największej mapie w historii marki, wraz z lądowymi, morskimi i powietrznymi pojazdami. Prywatna beta zapewni bezcenne informacje zwrotne od użytkowników i dane, pomagające Activision i developerowi Treyarch przygotować się do premiery gry, która nastąpi już 12 października.

Call of Duty: Black Ops 4

Beta Blackout jest dopiero początkiem długiej podróży, w którą planujemy udać razem z naszymi fanami – Dan Buntig, jeden z szefów studio Treyarch. – Zamierzamy wspierać Blackout przez długi czas, a Black Ops ma tak bogatą historię, która pozawala na ciągłe aktualizowanie i ewolucję Blackout, by tryb był cały czas świeży i stanowił wspaniałą rozgrywkę dla społeczności. Jest on prawdziwym hołdem dla serii Black Ops pod każdym względem i zapewnienie naszej społeczności możliwości zagrania w tryb przed premierą jest dla nas kluczowe. Nie możemy się doczekać informacji zwrotnych i możliwości usłyszenia opinii graczy, kiedy dostaną przedsmak tego, czego mogą spodziewać się w październiku.

Harmonogram bety Blackout* wygląda następująco:

  • Prywatna beta na PlayStation 4:
    • Poniedziałek, 10 września o 19:00 CEST – Poniedziałek, 17 września o 19:00 CEST
  • Prywatna beta na Xbox One oraz PC**:
    • Piątek, 14 września o 19:00 CEST – Poniedziałek, 17 września o 19:00 CEST
  • Otwarta beta na PC:
    • Sobota, 15 września o 19:00 CEST – Poniedziałek, 17 września o 19:00 CEST

* Beta trybu Blackout zaczyna się 10 września 2018 na systemie PS4, inne platformy dołączają do niej niedługo potem. Oferty prywatnej bety związane z przedsprzedażą nie dotyczą wersji na platformę PC. Dostępność platform oraz data(daty) premiery bety trybu Blackout mogą podlegać zmianom. Więcej szczegółów na www.callofduty.com/beta Czas trwania bety może ulegać zmianom. Oferta limitowana czasowo według czasu ważności kodów beta dostępnych u dystrybutorów uczestniczących w akcji. Wymagane połączenie internetowe.

** Beta trybu Blackout zaczyna się 15 września 2018 na PC. Early Access zaczyna się 14 września 2018. Dostępność platform oraz data(daty) premiery bety trybu Blackout mogą podlegać zmianom. Więcej szczegółów na www.callofduty.com/beta Oferta limitowana czasowo według czasu ważności kodów beta dostępnych u dystrybutorów uczestniczących w akcji. Wymagane połączenie internetowe.

Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4

Blackout zawiera niektóre z najlepszych postaci i ikonicznych lokalizacji z Black Ops, Black Ops II, Black Ops III oraz Black Ops 4. Prywatna beta zawiera wybór nowych i klasycznych postaci, w tym bohaterów z kampanii, takich jak Mason, Reznov czy Woods, postaci z trybu Zombie, takich jak Richtofen i Takeo, oraz specjalistów pokroju Crash, Battery czy Seraph. Na ogromnej mapie Blackout gracze będą walczyli ze sobą w lokalizacjach inspirowanych ukochanymi przez fanów mapami Black Ops, takimi jak Nuketown, FiringRange, Raid, Cargo i inne.

Fani, który pobrali już niedawno zakończoną betę trybu Multiplayer oraz ci, którzy od tego czasu zamówili w przedsprzedaży Call of Duty: Black Ops 4 u biorących udział w akcji dystrybutorów, zyskają dostęp do prywatnej bety Blackout. Informacje o realizacji kodów i inne informacje o dostępie do bety można znaleźć na stronie wsparcia bety Activision.

Prywatna beta Blackout to dopiero początek, ponieważ zespół developerów będzie aktywnie zbierał informacje zwrotne od społeczności podczas testów beta i użyje danych od graczy, by dokonać drobnych ulepszeń balansu rozgrywki, przetestować serwery w warunkach obciążenia i zoptymalizować rozgrywkę online przed premierą 12 października.

Gra Call of Duty: Black Ops 4 jest wydawana przez Activision i tworzona przez Treyarch przy dodatkowym wsparciu developerskim od Raven Software i z wersją PC tworzoną przez Beenox. Premiera tytułu na PlayStation 4, Xbox One oraz PC jest przewidziana na 12 października. Black Ops 4 na PC dostarcza w pełni zoptymalizowanej rozgrywki, która po raz pierwszy w historii Call of Duty będzie dostępna ekskluzywnie poprzez Battle.net, sieciową platformę gamingową Blizzard Entertaiment.

Źródło: Activision, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.