Cities: Skylines do sprawdzenia za darmo. Darmowy weekend Steam

Cities: Skylines do sprawdzenia za darmo. Darmowy weekend Steam
Newsy PC

Darmowy weekend Steam tym razem pozwala sprawdzić całkowicie za darmo popularny symulator budowania miasta Cities: Skylines.

Na platformie Steam rozpoczął się już kolejny darmowy weekend. Emocje powoli opadają po wielkiej Wiosennej Wyprzedaży. Czas więc na darmowe testowanie. Tym razem możemy zapoznać się z popularnym symulatorem budowania miasta od studia Colossal Order. Poniżej wszystkie szczegóły!

Darmowy weekend Steam. Graj za darmo w Cities: Skylines

W biężący weekend wszyscy zainteresowani użytkownicy platformy Valve mogą całkowicie za darmo testować grę Cities: Skylines. Mowa tutaj więc o strategii ekonomicznej i zarazem symulatorze budowania miasta, czyli tzw. city builderze. Za stworzenie produkcji odpowiada wspomniany już zespół Colossal Order, zaś wydaniem tytułu zajęła się znana firma Paradox Interactive. To jednak nie wszystko.

Równocześnie bowiem możemy nabyć grę w znacznie niższej cenie. Deweloperzy oraz wydawca zdecydowali się na aż 90-procentową zniżkę, dzięki czemu zainteresowani wydadzą jedynie 13,89 złotych. Uruchomiono także subskrypcję, o czym opowiemy w osobnej wiadomości. Strategia obchodzi bowiem swoją 10. rocznicę. To właśnie z tej okazji zorganizowano darmowy weekend, a w samej grze pojawiła się nowa zawartość.

Przypomnijmy, że jest to gra strategiczno-ekonomiczna, w której naszym głównym zadaniem jest wybudowanie miasta. Następnie możemy je rozwijać, a także dbać o jego dobrobyt i finanse. Do naszej dyspozycji oddano masę najróżniejszych elementów; wszystko projektujemy bowiem od podstaw. Zajmujemy się infrastrukturą, komunikacją miejską, czy też zadowoleniem naszych mieszkańców.

Źródło: Steam

Wincenty Wawrzyniak
O autorze

Wincenty Wawrzyniak

Redaktor
Specjalista od Groznawstwa, który nie stroni od swoich ulubionych tytułów. Rzadko się do tego przyznaje, ale ma prawie 2000 godzin na liczniku w Path of Exile. Pozostałe dwa tytuły w jego świętej trójcy to Assassin’s Creed: Origins oraz Final Fantasy XV. Miłośnik RPG i hack’n’slash, dla którego najważniejsza jest dobra historia, a ściany tekstu są plusem. Po godzinach pisze do szuflady, pije niepokojąco duże ilości kawy i często wraca do swoich ulubionych seriali (o Hannibalu prawdopodobnie gadałby nawet w trumnie).
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie