Ciche miejsce 3 jest o krok bliżej. Film ma już nowego reżysera

John Krasinski w filmie Ciche miejsce
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Ciche miejsce 3 ma już reżysera. John Krasinski pozostanie przy filmie jako producent, reżyserem zostanie natomiast Michael Sarnoski.

Co ważne, nie będzie to kontynuacja dwóch dotychczasowych części, ale odrębna historia osadzona w tym świecie. Spin-off serii zapowiedziano już w 2020 roku, lecz od tamtej pory zmienił się nieco skład twórców. Pierwotnie obraz miał reżyserować Jeff Nichols, który zrezygnował jednak z projektu w październiku 2021. Na jego miejsce zatrudniono ostatecznie Michaela Sarnoskiego, czyli reżysera Świni, jednej z zeszłorocznych premier. Głośny film opowiada o Robinie (Nicolas Cage), który prowadzi spokojnie życie z tytułową świnką. Gdy zwierzę zostaje porwane, bohater rusza w pościg i robi wszystko, aby odzyskać ukochaną istotę.

Świnia to pełnometrażowy debiut reżyserski Sarnoskiego. Film wywarł tak duże wrażenie na Johnie Krasinskim, twórcy oryginalnego Cichego miejsca, że z miejsca umieścił Sarnoskiego na liście kandydatów na stanowisko reżysera spin-offu. Krytycy spodziewają się, że nowa twarz w ekipie wniesie powiew świeżości do serii, a jednocześnie będzie mieć możliwość przedstawienia własnej wizji.

Nie wiadomo jeszcze nic na temat fabuły nadchodzącego filmu. Prawdopodobnie Ciche miejsce 3 otrzyma nowych bohaterów; na ekranach mogą się zatem nie pojawić John Krasinski i Emily Blunt, odtwórcy głównych ról w dwóch dotychczasowych częściach serii. Jak na razie nie ma oficjalnych informacji na temat tego, czy rodzina Abbottów jeszcze powróci na ekrany.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie