John Krasinski w filmie Ciche miejsce

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Ciche miejsce 3 jest o krok bliżej. Film ma już nowego reżysera

Ciche miejsce 3 ma już reżysera. John Krasinski pozostanie przy filmie jako producent, reżyserem zostanie natomiast Michael Sarnoski.

Co ważne, nie będzie to kontynuacja dwóch dotychczasowych części, ale odrębna historia osadzona w tym świecie. Spin-off serii zapowiedziano już w 2020 roku, lecz od tamtej pory zmienił się nieco skład twórców. Pierwotnie obraz miał reżyserować Jeff Nichols, który zrezygnował jednak z projektu w październiku 2021. Na jego miejsce zatrudniono ostatecznie Michaela Sarnoskiego, czyli reżysera Świni, jednej z zeszłorocznych premier. Głośny film opowiada o Robinie (Nicolas Cage), który prowadzi spokojnie życie z tytułową świnką. Gdy zwierzę zostaje porwane, bohater rusza w pościg i robi wszystko, aby odzyskać ukochaną istotę.

Świnia to pełnometrażowy debiut reżyserski Sarnoskiego. Film wywarł tak duże wrażenie na Johnie Krasinskim, twórcy oryginalnego Cichego miejsca, że z miejsca umieścił Sarnoskiego na liście kandydatów na stanowisko reżysera spin-offu. Krytycy spodziewają się, że nowa twarz w ekipie wniesie powiew świeżości do serii, a jednocześnie będzie mieć możliwość przedstawienia własnej wizji.

Nie wiadomo jeszcze nic na temat fabuły nadchodzącego filmu. Prawdopodobnie Ciche miejsce 3 otrzyma nowych bohaterów; na ekranach mogą się zatem nie pojawić John Krasinski i Emily Blunt, odtwórcy głównych ról w dwóch dotychczasowych częściach serii. Jak na razie nie ma oficjalnych informacji na temat tego, czy rodzina Abbottów jeszcze powróci na ekrany.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%