Premiera spin-offu Cichego miejsca przełożona po raz drugi. Szczęścia nie ma też nowy film Krasinskiego

Ciche miejsce spin-off. Data premiery filmu przełożona
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Po raz kolejny przesunięto premierę filmu A Quiet Place: Day One. To planowany już od jakiegoś czasu spin-off serii Ciche miejsce.

Paramount Pictures już drugi raz przekłada debiut produkcji w reżyserii Michaela Sarnoskiego. Początkowo datę premiery ustalono na kwiecień 2023 roku, by następnie ze względu na pandemię COVID-19 przesunąć ją na wrzesień. Dziś już wiadomo, że spin-offu w ogóle nie zobaczymy w nadchodzącym roku; nową datą podaną przez Paramount jest 8 marca 2024.

Spin-off serii Ciche miejsce najprawdopodobniej nie pokaże nam losów żadnego ze znanych już bohaterów. Ani Emily Blunt, ani John Krasinski nie planują pokazać się na ekranie. Krasinski pozostał natomiast przy filmie jako producent; na krześle reżysera zasiądzie z kolei Michael Sarnoski, czyli twórca szeroko docenianej przez krytyków Świni z Nicolasem Cagem.

Wśród filmów przełożonych przez Paramount znalazł się również inny projekt Johna Krasinskiego. If z Ryanem Reynoldsem w jednej z głównych ról pojawi się dopiero 24 maja 2024 roku. Wcześniej planowano premierę na 2023. Oprócz Reynoldsa w produkcji pojawią się m.in. Phoebe Waller-Bridge, Fiona Shaw, Louis Gossett Jr., Alan Kim, Cailey Fleming, a także Steve Carell.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie