Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Zapowiedziano film Ciche Miejsce 3

Paramount Pictures pracuje nad produkcją Ciche Miejsce 3. Fani tymczasem czekają na premierę drugiej części.

Reżyserem Quiet Place 3 ma zostać Jeff Nichols (m.in. odpowiedzialny za film Uciekinier). Za historie będzie zaś odpowiadał John Krasinski, który pracował nad pierwszą częścią horroru. Redaktorzy portalu Deadline (źródło) sugerują, że opowieść będzie koncentrowała się na wątkach luźno powiązanymi z pierwowzorami, będzie to więc najpewniej spin-off.

Druga część Cichego Miejsca została zapowiedziana na kwiecień przyszłego roku. Obraz nie trafił do kin ze względu na sytuacją związaną z koronawirusem. Miejmy nadzieję, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie twórcom i wreszcie zapoznamy się z efektem prac filmowców.

Quiet Place to produkcja przedstawiająca dystopijną rzeczywistość. Ludzie starają się przeżyć w świecie opanowanym przez potwory. Monstra reagują na każdy dźwięk, dlatego chcąc przetrwać w tym uniwersum trzeba zachować absolutną ciszę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się