Manhunt z Mikołajem. Christmas Massacre to brutalna gra w sam raz na Gwiazdkę

Christmas Massacre Steam
PC

W sieci pojawił się premierowy zwiastun Christmas Massacre, czyli retro gry rodem z PS1, w której zła choinka rozkazuje nam mordować ludzi.

No co? Przecież Gwiazda już za rogiem!

Christmas Massacre to taki Manhunt, ale z Mikołajem

Puppet Combo to studio (składające się z jednej osoby) specjalizujące się w retro pozycjach wzorowanych na klasycznych horrorach. Wcześniejszy Murder House okazał się całkiem przyzwoitą pozycją dla fanów nostalgii, ery PS1 i VHS oraz szeroko pojętej masakry.

Nowy tytuł bardzo wyraźnie nawiązuje jednak do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Christmas Massacre, bo tak się nazywa, dostało swój premierowy zwiastun. Grę znajdziemy na Steam w aktualnie promocyjnej, ale i tak niewygórowanej cenie.

Wygląda… kuriozalnie? I takie właśnie miało być. Wielbicie starszych slasherów mogą czuć się zaciekawieni tą pozycją. „Świąteczna Masakra” opowiada historię Larry’ego. Nieszczęśnik spotkał świąteczną choinkę, która każe mu zabijać i… no, w sumie to tyle. No to co? Do roboty.

Twórca obiecuje szereg ciekawych poziomów, klimat lat 80., mnóstwo krwi, różne kostiumy do ubrania, a także stosunkowo wymagającą rozgrywkę. Choć całość brzmi jak Postal, grze bliżej do kontrowersyjnego Manhunta. Aby przejść każdy poziom, musimy wymordować wszystkich ludzi, ale nie dać się złapać. Dlatego też określono pozycję mianem „arcade style stealth”. Mamy tu więc sporo skradania, Święta, a także hektolitry krwi. Brzmi świetnie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie