Cenzura w nowym trailerze Watch Dogs 2. Ogromny świat tylko dla dorosłych

Cenzura w nowym trailerze Watch Dogs 2. Ogromny świat tylko dla dorosłych
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Marcus Holloway i wirtualne San Francisco.

Ubisoft puplikuje nowy zwiastun Watch Dogs 2, który przedstawia plac zabaw dla naszego głównego bohatera. Możemy zobaczyć zatem różne oblicza San Francisco prezentujące się niezwykle kolorowo i zróżnicowanie.

Podczas oglądania trailera w wersji amerykańskiej nie sposób nie zauważyć dwóch elementów, które zostały rozmyte w ramach cenzury. Pierwszym jest niewieścia pierś rażąca oczy młodzieży, drugim nieprzyzwoity rysunek na jednym z billboardów. Co ciekawe, filmik z polskiego kanału Ubisoftu cenzuruje tylko jeden ze wspomnianych przypadków. Zatem nadal można się tylko domyślać, co Marcus Holloway nabazgrał na billboardzie…

No, to w ramach ciekawostki i różnic w postrzeganiu moralności pomiędzy kontynentami. Sam filmik daje nam niezłe wyobrażenie na temat świata Watch Dogs 2, które (z oznaczeniem PEGI 18) zadebiutuje 15 listopada na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a na PC pojawi się nieco później – 29 listopada.

Watch Dogs 2 – trailer US

Watch Dogs 2 – trailer Polska

Watch Dogs 2 – bonusy za pre-order na nowym zwiastunie

Ubisoft prezentuje bonusy, które zgarną osoby decydujące się kupić grę przed premierą.

Pierwszym dodatkiem do pre-orderów będzie misja Zodiac Killer. – Morderca sieje zgrozę w całym Oakland, a policja nie jest w stanie go namierzyć. Rozszyfruj wiadomość i zapoluj na naśladowcę! – tak brzmi opis nadchodzącego zadania. Warto tutaj wspomnieć, że morderca posługujący się pseudonimem Zodiac istniał w prawdziwym świecie i dokonał wielu zbrodni w latach 60. i prawdopodobnie 70. XX wieku w okolicach San Francisco. Nigdy nie został schwytany.

Drugi bonus do zamówień przedpremierowych to nowy strój dla naszego bohatera, Marcusa Holloway’a. Możecie go zobaczyć na screenie powyżej oraz na samym końcu nowego trailera.

Kogoś skuszą takie prezenty, by kupić Watch Dogs 2 w ciemno?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie