Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

CD Projekt z rekordową ceną akcji po prezentacji mobilnego Wiedźmina

W zeszłym tygodniu CD Projekt zapowiedział The Witcher: Monster Slayer. Dzień po ujawnieniu gry wartość udziałów w spółce podskoczyła, sięgając 460 złotych za sztukę.

Od paru miesięcy CD Projekt króluje na Giełdzie Papierów Wartościowych – firma przegoniła już najważniejsze banki i PKN Orlen. Dziś rano cena akcji spółki wynosiła 449 złotych. Natomiast niedawno, 27 sierpnia, wartość pojedynczego udziału sięgnęła rekordowych 460 złotych. Taki wynik CD Projekt uzyskał dzień po zapowiedzi mobilnego The Witcher: Monster Slayer.

Produkcja, która powstaje pod sztandarem studia Spokko, ma wykorzystywać technologię AR. Gracz będzie eksplorować świat, walcząc z potężnymi potworami, zarówno tymi znanymi z Wiedźmina, jak i nowymi. Na ziemiach Kontynentu roi się od krwiożerczych bestii siejących popłoch i zniszczenie. Gracze wcielą się w profesjonalnych zabójców potworów i – dzięki rzeczywistości rozszerzonej – stawią czoła niebezpieczeństwu, które czai się na każdym kroku – czytamy w zapowiedzi.

Mobilny Wiedźmin ma być dostępny za darmo na iOS-a i Androida. Dokładne daty premiery obydwu wersji zostaną ujawnione później w tym roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się