CD Projekt RED szykuje specjalne atrakcje na Gamescom 2017

Nie tylko zwykły pokaz Gwinta.

Polski deweloper zadba o emocje na swoim stoisku na targach Gamescom 2017 i już teraz zapowiada oficjalny turniej swojej karcianki:

Pragniemy zaprosić wszystkich graczy do Kolonii na tegoroczną edycję targów Gamescom. Podczas imprezy odbędzie się oficjalny turniej w grę GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.

Rywalizacja rozpocznie się 25 sierpnia, a dzień później rozegrany zostanie finał. Wydarzenie będzie miało miejsce na stoisku GWINTA (hala 8, stoisko B-021), gdzie będą prowadzone pozostałe atrakcje przygotowane dla graczy.

Zapisy do turnieju oraz więcej informacji na jego temat znajdują się tutaj.

W turnieju weźmie udział łącznie 8 zawodników. 7 z nich będą stanowić gracze z najwyższym wynikiem w tabeli rozgrywki rankingowej na dzień 1 sierpnia, 16:00 czasu polskiego, którzy zapisali się do udziału w turnieju. Dołączy do nich Dzika Karta — zwycięzca dodatkowych kwalifikacji, które odbędą się na stoisku GWINTA podczas targów gamescom 24 sierpnia.

Pula nagród, o którą walczyć będą uczestnicy, wynosi 25 000 USD.

Pamiętajcie, że póki co CD Projekt RED zamierza skupić się jedynie na Gwincie, zatem nie mamy co liczyć na pojawienie się podczas imprezy oczekiwanego Cyberpunk 2077.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: