CD Projekt RED podjęło trudną decyzję. „Sami nie lubimy opóźnień”

CD Projekt RED podjęło trudną decyzję. „Sami nie lubimy opóźnień”
E-sport Newsy PC PS4 XOne

Wczoraj (1 września) wystartować miał pierwszy sezon Pro Ladder w grze Gwint. Tak się jednak nie stało, a polski deweloper tłumaczy opóźnienie następującym komunikatem:

Gdy ogłosiliśmy GWENT Masters podczas tegorocznych targów gamescom, pierwszy sezon Pro Ladder miał rozpocząć się 1 września. Taki był wówczas plan. Po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw, podjęliśmy jednak decyzję, że potrzebujemy nieco więcej czasu, nim będziemy gotowi do startu.

Dzięki temu, rankingi Pro Ladder od samego początku będą wyświetlały rangi zgodnie ze zmianą, którą niedawno ogłosiliśmy (szczegóły na ten temat znajdują się tutaj), a która pierwotnie miała być odzwierciedlana po rozpoczęciu rozgrywek. Da nam to również okazję do wprowadzenia dodatkowych poprawek do balansu gry, a także poprawienia kilku problemów. Po prostu chcemy, aby Wasze pierwsze chwile spędzone w Pro Ladder były wyjątkowe.

Podjęcie tej decyzji nie przyszło nam łatwo, bo zarówno jako twórcy oraz gracze, sami nie lubimy opóźnień. Wierzymy jednak, że warto poczekać chwilę dłużej. Gdy będziemy w pełni gotowi, damy Wam znać — na stronie GWINTA oraz GWENT Masters, a także w naszych kanałach społecznościowych.

Zespół GWINTA

Czekamy zatem na wieści od RED-ów!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie