CD Projekt publikuje list otwarty w sprawie GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

Spółka chce wiedzieć, czego oczekujemy po grze.

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana to jedna z niespodzianek targów E3 2016 i jak sama nazwa wskazuje, będziemy mieli do czynienia z karcianką osadzoną w uniwersum Wiedźmina. Tytuł jest szykowany na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Co ciekawe, dostaniemy nawet kampanię fabularną!

Zanim dojdzie do premiery, będziemy mogli wziąć udział w zamkniętych testach beta i właśnie tej sprawy dotyczy list otwarty, jaki wystosował do graczy Marcin Iwiński, współzałożyciel spółki CD Projekt.

Hej!

Podczas ostatnich targów E3 zapowiedzieliśmy GWINTA, wiedźmińską karciankę, którą tak wiele osób chciało zobaczyć jako osobną grę. Setki maili, telefonów, postów na forach i ponad 40 różnych wersji gry stworzonych przez fanów – nie było innego wyjścia, GWINT musiał powstać i daliście nam to jasno do zrozumienia. Chciałbym podziękować Wam za to wsparcie i za naładowanie nas gigantyczną dawką energii. Chciałbym też bardzo głośno powiedzieć jedno: GWINT nie powstał by bez Waszego zaangażowania.

Przez ostatni rok pracowaliśmy w tajemnicy, czytaliśmy fora i patrzyliśmy czego gracze oczekują. Nowy GWINT to zdecydowanie inna gra niż ta, którą znacie z Dzikiego Gonu. Jest dostosowana do rozgrywek w sieci, ale też niesamowicie dopracowana i zmieniona graficznie. Na playgwent.com można się w tej chwili zapisać na darmową betę na PC i Xbox One (PlayStation 4 dołączy trochę później), którą odpalimy już we wrześniu. Jeśli graliście wcześniej w GWINTA to chyba nie muszę Was przekonywać. Jeśli nie graliście, chyba nie ma lepszego momentu, aby zacząć.

Liczę, że powiecie nam co się Wam podoba, a co nie i dacie nam znać, co powinniśmy zmienić i ulepszyć. Robimy tę grę dla Was, więc twórzmy ją wspólnie!

Jeszcze raz wielkie dzięki!

Marcin Iwiński,
Współzałożyciel CD PROJEKT

Piszcie w komentarzach, czy czekacie na GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Sporo czasu spędziliście przy tej karciance przy okazji grania w Wiedźmina 3?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

31 Shares
Share31
+1
Tweet