Wielkie odkrycie. Udało się uruchomić niedostępne w Call of Duty WWII tryby gry!

Zobaczcie wideo z nadchodzącymi nowościami.

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o niepokojącym odkryciu w plikach Call of Duty WWII, które może sugerować, że w przyszłości do gry trafią skrzynki z bronią. Podawaliśmy nawet listę takiego oręża i jeśli jesteście ciekawi, zajrzyjcie do tej wiadomości.

Teraz w sieci wylądował kolejny przeciek z kodu gry, za który odpowiada użytkownik IAMJarni. Nie wiadomo, jak tego dokonał, lecz udało mu się uruchomić niedostępne w Call of Duty WWII tryby gry oraz pobawić się nowymi karabinami (tryby z botami). Wszystko zostało zarejestrowane na materiale, który zobaczycie na końcu tej wiadomości.

Wśród odkrytych trybów znajduje się Gun Game. Tutaj każdorazowe sprzątnięcie przeciwnika wiąże się z automatyczną zmiana posiadanej przez nas broni. Jest również Control, gdzie przejmujemy punkty na mapie oraz Infected. W tym ostatnim ruszamy do walki uzbrojeni jedynie w saperkę. Jak ubijemy wroga, to zamienia się on w zombiaka.

Materiał prezentuje ponadto kolejne bronie. Nie wiadomo, czy znajdziemy je w skrzyniach, czy będą dostępne dla wszystkich po równo.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: