Wydałeś fortunę na skiny w Warzone? Pożegnaj się z nimi, jeśli chcesz grać w sequel

Call of Duty Warzone - skin awoken francis
Newsy

Call of Duty: Warzone oferuje dziesiątki przedmiotów kosmetycznych, na które często trzeba wydać sporą sumkę. Activision potwierdziło, że Wasze zakupy nie przeniosą się do zapowiedzianej niedawno „dwójki”.

Tak, dobrze przeczytaliście. Nawet jeśli zgromadziliście na swoim koncie wielką kolekcję skórek do broni i postaci, Warzone 2 nie pozwoli Wam na wykorzystanie swoich przedmiotów. Podobnie będzie też z postępami, które poczyniliście w trakcie rozgrywki – startujecie od zera.

Aby w pełni zapewnić to nowoczesne doświadczenie, Warzone 2.0 będzie zawierało nową zawartość i systemy Modern Warfare II z zupełnie nowymi postępami i ekwipunkiem. Dzisiejsze Warzone będzie kontynuowana jako oddzielne doświadczenie, które będzie zawierało kontynuację rozwoju gracza i ekwipunku w ramach tego doświadczenia.

– czytamy we wpisie na blogu Call of Duty

Na pocieszenie wspomnę, że pierwsze Warzone będzie wciąż działać i nadal będziecie mieć dostęp do zakupionych przez siebie przedmiotów i odblokowanych elementów – tylko po co, skoro kontynuacja tuż za rogiem?

Decyzja Activision budzi sporo wątpliwości, ale może mieć dobre uzasadnienie. Zarówno Modern Warfare II jak i Warzone 2 przechodzą na zupełnie nowy silnik, więc przeniesienie skórek i postępów z poprzedniej gry mogło być albo niemożliwe, albo bardzo trudne i czasochłonne. Nie jest to zapewne wytłumaczenie, które usatysfakcjonuje graczy, którzy regularnie wspierają Activision swoim czasem i portfelem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie