Call of Duty: Warzone 2 ukaże się w tym roku. Wiemy, na jakie platformy trafi

Call of Duty Warzone - żołnierze z piątego sezonu z brońmi w cool pozach
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Activision potwierdziło, że Call of Duty: Warzone 2 zadebiutuje już w tym roku. Ujawniono też kolejne szczegóły nadchodzącego battle royale.

Zapowiedziano, że gra trafi na PC (na Battle.net i Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Jeśli obawialiście się, że do ogrania nowego battle royale będzie potrzebna konsola nowej generacji, możecie spać spokojnie.

Nie ujawniono konkretnej daty premiery, ale skoro debiut zaplanowano na ten rok, wkrótce powinny zostać ujawnione dokładniejsze informacje. Wcześniej Activision podchodziło bezpiecznie do tematu i informowało jedynie, że Warzone 2 zostanie ujawnione w tym roku, lecz nie wspominano o premierze.

Gra zadziała na zupełnie nowym silniku – tym samym, który napędza Call of Duty: Modern Warfare II. Nie cieszcie się jednak, że wkrótce zobaczycie swoją kolekcję przedmiotów kosmetycznych w nowej oprawie, bowiem skórki z pierwszego Warzone nie zostaną przeniesione do kontynuacji. Warto jednak dodać, że aktualne Warzone nie zostanie usunięte i będziecie mogli dalej w nie grać.

Co ciekawe, Warzone 2 otrzyma zupełnie nowy, sandboxowy tryb rozgrywki. Jego szczegóły mają zostać ujawnione bliżej premiery gry.

Activision potwierdziło również, że za produkcję Call of Duty: Warzone 2 odpowiada nie tylko Raven Software, ale też Infinity Ward, które zresztą prowadzi projekt. Ceniony zespół równolegle rozwija też oczywiście Modern Warfare II, które zadebiutuje już 28 października.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie