Tak wygląda Call of Duty: Modern Warfare II w akcji. Zobaczcie zwiastun rozgrywki

Call of Duty: Modern Warfare II
Newsy

Activision wreszcie zaprezentowało zwiastun rozgrywki Call of Duty: Modern Warfare II. Najnowsza odsłona serii wygląda znajomo, ale fani nie mają większych powodów do narzekań.

Trailer prezentuje urywki z misji kampanii, a więc możecie spojrzeć na to, jak mniej więcej będzie prezentowała się oprawa wizualna. Widać na pierwszy rzut oka, że seria przeszła na nowy silnik – jest bardzo ładnie.

Tryb jednoosobowy nowego CoD-a zabierze znanych graczom bohaterów w podróż dookoła świata. Nie zabraknie batalii w świetle wybuchów i nocnych operacji, a nawet na misję na morzu znalazło się miejsce. Niby jest różnorodnie, lecz wszystko to już widzieliśmy w kampaniach z innych odsłon serii… ale czy to źle?

Activision potwierdziło przy okazji, że Modern Warfare II zaoferuje w chwili premiery kampanię, tryb wieloosobowy oraz kooperacyjne operacje specjalne. Ten ostatni wariant zabawy ma oferować również fabułę.

Nie jestem zawiedziony pierwszym „dużym” zwiastunem Call of Duty: Modern Warfare II. Niby to będzie znowu to samo, a jednak fakt, że gra powstaje na nowym silniku i odpowiada za nią Infinity Ward napawa mnie sporym optymizmem. Black Ops Cold War nie powalało na kolana, a Vanguard to spore rozczarowania, więc trzymam kciuki, aby nowe Modern Warfare – podobnie jak odsłona z 2019 roku – przywróciło serii świetność. CoD-a można nie lubić, ale to według mnie nadal najlepszy casualowy FPS na rynku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie