Call of Duty: Modern Warfare II przywraca serię na Steam. Jest bardzo drogo

Call of Duty: Modern Warfare II przywraca serię na Steam... jest drogo
Newsy PC

Koniec plotek i domysłów – CoD wraca na platformę Steam. Call of Duty: Modern Warfare II to pierwsza odsłona serii od paru lat, która pojawi się w cyfrowym sklepie firmy Valve.

Nowe Modern Warfare jest już dostępne do zakupu na platformie Steam w ramach zamówienia przedpremierowego. Pierwsze, co zwraca uwagę, to oczywiście cena – za podstawową edycję gry zapłacimy aż 349 złotych. A to jeszcze nie koniec drożyzny, bowiem zawierająca pakiet skórek, broni i karnet bojowy edycja Vault kosztuje 459 złotych.

Activision – biorąc przykład z PlayStation – zdecydowało się na podwyższenie cen swoich flagowych tytułów. Przypominam, że Call of Duty: Vanguard w wersji na PC kosztowało w chwili premiery niecałe 280 złotych. Przynajmniej cena bogatszego wydania pozostała bez zmian – rok temu też trzeba było za nie zapłacić 459 złotych.

Jeśli zdecydujecie się na zakup Call of Duty: Modern Warfare II w pre-orderze na Steam, otrzymacie wczesny dostęp do otwartej bety gry. Nie znamy jednak konkretnego terminu jej rozpoczęcia, ale wiadomo, że potrwa ona co najmniej dwa dni.

Myślę, że podwyżka cen gier z serii Call of Duty była nieunikniona. Budżety rosną, utrzymanie serwerów kosztuje, a i kontynuacja Warzone oraz wersja mobilna muszą za coś powstać. Współczuję tylko graczom, którzy kupują co roku Call of Duty dla kampanii – 349 złotych za kilka godzin rozgrywki może mocno zaboleć.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie