Call of Duty Vanguard z kolejnym darmowym weekendem. W sam raz na świąteczne wydarzenie

Call of Duty Vanguard świąteczne wydarzenie i darmowy weekend
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Nadchodzi kolejny darmowy weekend z Call of Duty Vanguard. Niedługo rozpoczyna się również świąteczne wydarzenie – Festive Fervor.

Gdybym grał w każdy darmowy weekend CoD Vanguard, zapewne mógłbym już „przejść” multiplayer…

Call of Duty Vanguard za darmo przez weekend

To dość dziwne, że gra, która dopiero co zadebiutowała, już drugi raz w krótkim odstępie czasu trafiła na weekendowe „darmowe granie”. Pierwszy taki event miał miejsce niedługo po premierze. Być może Activision dostrzegło, że najnowsza pozycja nie zdobyła z miejsca wielu fanów.

Niemniej twórcy podzielili się niedawno szczegółami na temat świątecznego wydarzenia Festive Fervor i najnowszej aktualizacji. Wraz z rozpoczęciem limitowanego eventu, rusza kolejny weekend z darmowym graniem.

W jego trakcie gracze mogą liczyć na dostęp do 10 map i czterech trybów rozgrywek wieloosobowych. Pojawi się Team Deathmatch, Domination, Hardpoint i Champion Hill, czyli dodana niedawno wariacja na temat „battle survival royale”. Co ciekawe, fani uzyskają także szansę na zdobycie podwójnych punktów XP do każdej z ich kategorii.

Darmowy weekend rozpocznie się już dziś, tj. w czwartek 16 grudnia o godzinie 19:00 czasu polskiego i potrwa do 21 grudnia, tej samej godziny. Świąteczne wydarzenie zostanie dodane już jutro, czyli 17 grudnia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie