Nowa aktualizacja do Call of Duty: Vanguard usuwa uciążliwy błąd

Call of Duty Vanguard - Festive Fervor 2021 - żołnierz w świątecznym stroju strzela z karabinu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Nowa aktualizacja do Call of Duty: Vanguard została dziś wydana na wszystkich platformach. Pobierzcie ją, aby przygotować się na nowe wydarzenie związane z Bożym Narodzeniem.

Aktualizacja Call of Duty: Vanguard z 15 grudnia 2021

Aktualizacja wydana 15 grudnia skupia się głównie na wprowadzeniu plików związanych z Festive Fervor 2021. Dzięki nim od 17 grudnia będzie mogli wypróbować w grze nowe tryby, które nagrodzą Was zestawem specjalnych przedmiotów. Warto wspomnieć, że wydarzenie ma miejsce także w Call of Duty: Warzone Pacific, jednakże tam nieco się różni. Więcej na temat tego eventu możecie przeczytać w tym miejscu.

Oprócz tego wprowadzono masę poprawek, które dotyczą praktycznie każdego z dostępnych standardowo trybów. Deweloperzy usunęli i tym samym naprawili masę błędów. Do najważniejszych śmiało można zaliczyć uciążliwy bug, który powodował awarię gry przy wyborze alternatywnego skina Daniela.

Zbalansowano także kilka broni, w tym Kar98k i Type 99, Gorenko Anti-Tank Riffle oraz poprawiono błąd z zadawaniem obrażeń nożem Bayonet po zaaplikowaniu perka Reach Kit. Jest tego znacznie więcej, a pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie