Call of Duty Vanguard - żołnierze trzymają broń w rękach i są gotowi do walki

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

Przedłużono otwartą betę CoD: Vanguard. Testowanie trwa, można wpadać

Jeśli nie zdążyliście jeszcze pograć w Vanguard, to wciąż macie okazję. Co więcej, na Twitterze Call of Duty pojawiła się wiadomość, że beta testy przedłużono do 22 września.

Na początku września twórcy CoD informowali o dniach, w których można sprawdzić najnowszą odsłonę serii w wersji beta. Zarówno dla pecetowców, jak i posiadaczy konsol datę końcową ustalono na 20 września. Teraz okazuje się, że termin ten przesunięto o dwa dni. Zgodnie z najnowszymi ustaleniami, Vanguard wypróbujemy do 22 września do godziny 19.00.

To drugi weekend testów. W związku z tym do czterech map – Champion Hill, Hotel Royal, Gavutu i Red Star – dochodzi także Eagle’s Nest. Natomiast jeśli chodzi o dostępne tryby, to są to: Champion Hill, Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed, Search and Destroy i Patrol.

Jeśli chcecie sprawdzić Call of Duty: Vanguard w wersji na PC, ale nie wiecie, czy Wasz komputer da sobie radę, to przedtem sprawdźcie wymagania sprzętowe bety. Publikujemy je pod tym adresem.

Premierę finalnej wersji Call of Duty: Vanguard wyznaczono na 5 listopada. Wtedy tytuł trafi na PC, PS4, PS5, Xboksa One i Series X/S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się