To może być świetna decyzja Activision. Pod graczy, którzy nie lubią Call of Duty: Infinite Warfare

0 komentarzy

Może, ponieważ mamy do czynienia z nieoficjalną informacją.

Nie wszystkim podoba się to, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest dostępne wyłącznie w pakiecie z niektórymi edycjami Call of Duty: Infinite Warfare. Część graczy nie gustuje w kosmicznych klimatach i po prostu nie chce wydawać pieniędzy na pakiet gier, mimo że w samego remastera zagrałaby z wielką ochotą.

Bardzo możliwe jednak, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered doczeka się wkrótce samodzielnego wydania. Amerykański sklep GameFly stworzył osobną kartę produktu dla odświeżonego kotleta, podając przy okazji, że jego data premiery na PlayStation 4 jest przewidziana na 20 czerwca oraz na 20 lipca w przypadku PC oraz Xbox One. Opóźnienie na blszakach i konsoli od Microsoftu może wynikać z tego, że Sony oraz Activision podpisały umowę na czasową wyłączność produkcji dla PS4.

Ciekawe jednak, czy Activision potwierdzi samodzielnego Call of Duty: Modern Warfare Remastered. To może być naprawdę świetna decyzja pod osoby, których interesuje jedynie ten tytuł, bez pakietu z Infinite Warfare.

Ktoś z Was by się skusił na osobną wersję? Poniżej przypominamy zwiastun premierowy:

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się