Data premiery Call of Duty: Modern Warfare II ujawniona. Pokazano bohaterów nowej części

Call of Duty: Modern Warfare II - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W sieci zadebiutował krótki teaser nowego Call of Duty: Modern Warfare II. Activision pokazało również powrót uwielbianych postaci.

O Call of Duty można pisać wiele, ale z pewnością nie można odmówić deweloperom wytrwałości w regularnym wydawaniu kolejnych części. Choć gracze od lat skarżą się na „powtarzalność” marki, nowe odsłony sprzedają się bardzo dobrze. No, z wyjątkiem CoD Vanguard. Ubiegłoroczna część okazała się nie spełnić kryteriów jakości ani sprzedaży. Activision ma więc nadzieję, że uda im się naprawić sytuację za pomocą Modern Warfare II.

Oficjalna zapowiedź gry miała miejsce wcześniej, a przecieki wskazywały na więcej materiałów. I tak się właśnie stało – w sieci zadebiutował nowy teaser Call of Duty: Modern Warfare II, który wygląda naprawdę nieźle, choć w istocie nic nie pokazuje. Infinity Ward postawiło wyłącznie na przedstawienie głównych bohaterów kolejnej części, która nazywa się tak samo, jak… jedna z poprzednich. Zagmatwane to strasznie.

Wiemy więc, iż powróci znany fanom kapitan John Price, a także i „Soap” McTavish, Kyle „Gaz” Garrick i półkownik Alejandro Vargas. Nazwiska znane entuzjastom cyklu, ale to nie wszystko, co zaprezentowano. Twórcy podzielili się również datą premiery, którą zaplanowano na 28 października 2022 roku. Nie potwierdzono, czy gra ukaże się wyłącznie w formie next-gen, czy trafi także na poprzednią generację.

Na materiale wideo możemy dojrzeć datę 8 czerwca. Zapewne to wtedy dostaniemy więcej informacji i najpewniej pierwszy porządny pokaz rozgrywki lub chociaż trailer. Call of Duty zaliczało wzloty i upadki, ale wedle przecieków to najbardziej ambitna odsłona serii w historii. Gra ponoć imponuje… „realizmem”, choć nie do końca wiemy, co to może znaczyć.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie