Wiemy, kiedy ma odbyć się pokaz Call of Duty: Modern Warfare II

Call of Duty: Modern Warfare
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare II ma otrzymać pierwszą konkretną prezentację już niedługo. Wiarygodne źródło wskazało możliwą datę prezentacji tytułu.

Znany informator Tom Henderson poinformował na łamach Exputer, że najnowsza odsłona Call of Duty ma zostać pokazana na początku czerwca. Inny wiarygodny informator, TheGhostOfHope, twierdzi, iż gra doczeka się prezentacji dokładnie 2 czerwca. Podobne wieści słyszał też Henderson, choć zaznaczył, że nie może ich z całą pewnością potwierdzić.

Źródła wskazują, że w pierwszej kolejności zobaczymy ogólny zwiastun zapowiadający produkcję. Choć Modern Warfare 2 zostało już oficjalnie zapowiedziane, wciąż nie ujrzeliśmy żadnego trailera, a jedynie grafikę z logo.

W czerwcu możemy ujrzeć też jeszcze jeden materiał z gry. Źródła Toma Hendersona wskazują, ze rozgrywkę z kampanii ujrzymy na „wydarzeniu mającym zastąpić E3”, a więc najpewniej na Summer Game Fest, które odbędzie się 9 czerwca. Nie jest to jednak nic pewnego.

Na kolejne materiały z Call of Duty: Modern Warfare II przyjdzie nam chwilę poczekać. Henderson twierdzi, że kolejny pokaz gry zaplanowano na sierpień. Zobaczymy wówczas pokaz rozgrywki z trybu multiplayer.

Pamiętajcie, że na powyższe daty należy patrzeć z dystansem. Choć źródła ich pochodzenia są wiarygodne, nadal mowa tu o niepotwierdzonych przez Activision doniesieniach.

Warto przypomnieć, że wybrani szczęśliwcy mieli już okazję zobaczyć Modern Warfare II w akcji. W kwietniu produkcja została zaprezentowana zawodnikom NFL, a jeden z nich podzielił się nawet bardzo pochlebną opinią.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie