Call of Duty: Modern Warfare II jest „tak realistyczne, że to aż niesamowite”

Call of Duty Modern Warfare II - grafika z odsłony serii z 2019 roku
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Pierwsi gracze mieli już okazję zobaczyć Call of Duty: Modern Warfare II. Nowa odsłona serii strzelanek od Activision podobno zachwyca.

Produkcja została zaprezentowana zawodnikom NFL w Los Angeles. Pierwsze opinie sugerują, że gra wygląda zachwycająco i jest tak realistyczna, że to aż niesamowite”. Oczywiście na takie komentarze należy patrzeć ze sporym przymrużeniem oka, wszak na dobrą sprawę nie wiemy, co dokładnie widzieli zawodnicy NFL. Póki co możemy jedynie się domyślać.

Niedawno studio Infinity Ward opublikowało pierwszą zajawkę nowego Call of Duty. Wskazuje ona, że w nadchodzącej produkcji ujrzymy Ghosta, którego mogą kojarzyć fani marki. Nie znamy konkretnej daty pokazu tego tytułu, ale zaprezentowanie go zawodnikom NFL sugeruje, że pierwszy zwiastun może być bardzo blisko.

Przecieki wskazują, że kampania Modern Warfare II wrzuci graczy w wir walki z kartelami narkotykowymi. Jeśli chodzi o multiplayer, Infinity Ward rzekomo przygotowuje pewien ciekawy twist dla rozgrywek sieciowych. Konkrety powinniśmy poznać już niedługo.

Activision zapowiedziało, że wraz z Call of Duty: Modern Warfare II przygotowywana jest kontynuacja Warzone. Choć nowe battle royale raczej nie zadebiutuje w tym roku, jego pokaz ma odbyć się w ciągu najbliższych ośmiu miesięcy.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie