Call of Duty: Infinite Warfare Sabotaż z datą premiery na PlayStation 4

Call of Duty
Filmiki z gier Newsy PS4

Dodatek pojawi się na konsoli Sony już 31 stycznia. Co zaoferuje?

Activision oraz studio Infinity Ward prezentują nowe informacje o Sabotażu, nadchodzącym zestawie DLC dla Call of Duty: Infinite Warfare. Sabotaż to cztery intensywne, nowe mapy dla wielu graczy, każda z których posiada własny, niepowtarzalny wygląd i atmosferę oraz nowy tryb kooperacji Zombie, Rave in the Redwoods, osadzony w latach 90. w opuszczonym ośrodku kolonijnym położonym nad jeziorem. DLC dostępne będzie 31 stycznia 2017, w pierwszej kolejności na PlayStation 4, natomiast później także na innych platformach.

Rave in the Redwoods, następny rozdział zombie opowieści z Call of Duty: Infinite Warfare, kontynuuje makabryczną historię zabierając graczy do nowej dekady – lat 90. Enigmatyczny czarny charakter, reżyser Willard Wyler powraca łapiąc bohaterów w potrzask swoich pokręconych horrorów. Cztery grywalne postacie z oryginalnej historii także powracają, tym razem w nowych, przesadzonych rolach. Odgrywając je, poznają nikczemny plan Wylera, walcząc jednocześnie z hordami nieumarłych, jakich nigdy jeszcze nie widzieli, w opuszczonym, przejętym przez zombie raverów obozie kolonijnym podsycanym techno szaleństwem. Rave in the Redwoods to trzymająca w napięciu upiorna przygoda z szokującymi zwrotami akcji, niespodziankami i mnóstwem smaczków, jakie odkryć mogą gracze.

Poza trybem zombie Rave in the Redwoods, Sabotaż zawiera także cztery nowe mapy dla wielu graczy:

  • Noir – mroczne, obskurne miasto inspirowane futurystycznym Brooklynem po zmroku. Noir to klasyczna mapa typu “three-lane” rozgrywająca się w dystopijnej przyszłości, gdzie śródmiejskie kawiarnie i parki otaczają brutalną strefę wojny.
  • Neon – to wirtualne centrum treningowe zaprojektowane do miejskich walk to wyjątkowa cyfrowa arena, na której losowo spawnują się samochody i inne obiekty, a pokonani wrogowie rozpływają się w pikselowej mgle. Trybuny ze środkowego pasa zaspokoją potrzeby dalekosiężnych graczy, natomiast zewnętrzne krawędzie mapy pozwalają na szybki kontratak w zwarciu.
  • Renaissance – to umiejscowiona na północy Włoch mapa Renaissance, na której gracze ścierają się ze sobą w otoczonej klasyczną architekturą i zabytkami Wenecji, której wąskie uliczki i kanały zachęcają do pozostawiania w ciągłym ruchu.
  • Dominion – nowoczesna interpretacja kultowej mapy Afghan znanej z Modern Warfare 2 tym razem osadzona jest na Marsie. Wszystkie obiekty znane z oryginalnej mapy oraz wrak w jej centrum pozostały niezmienione, dodano natomiast ulepszenia mające na celu lepsze wykorzystanie system ruchu.

Źródło: Activision

 

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie