Nowe Call of Duty. Pierwsze przecieki o kolejnej części

Co tym razem będzie czekać na graczy?

W 2016 Infinity Ward wypuściło Call of Duty: Infinite Warfare, które po raz kolejny przeniosło graczy do świata science fiction. Produkcja została mocno skrytykowana przez społeczność fanów, przez co następna część – wydana w 2017 roku – pozwoliła graczom wskoczyć w realia II wojny światowej. Ten pomysł chwycił.

Pod koniec zeszłego roku, byliśmy z kolei świadkami powrotu Black Ops. Czwarta część BO była pozbawiona trybu kampanii, ale za to wprowadziło rewolucyjny jak na serię Call of Duty, tryb Battle Royale o nazwie Blackout. Co również spotkało się z aprobatą.

Co czeka nas w 2019 roku? Były producent z Infinity Ward puścił parę na Twitterze. Robert Bowling, bo o nim mowa, jest zdania, że w 2019 roku na pewno nie zobaczymy Call of Duty: Infinite Warfare 2, a co więcej, według niego “produkcja ta nigdy nie powstanie”. Powód jest prosty. Gracze niezbyt ciepło przyjęli tę odsłonę serii.

Co więcej, Bowling przyznał, że tegoroczna odsłona Call of Duty, która zostanie opracowana przez Infinity Ward, będzie “nowoczesna” w przeciwieństwie do science fiction. To zdaniem Bowlinga ma być ukłon w stronę osób, które obawiają się powrotu Call of Duty: WW2.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.