Activision nie zapomina o Call of Duty: Infinite Warfare

0 komentarzy

Zobaczcie, jak poczuć ducha Halloween.

Już dziś gracze mogą poczuć ducha Halloween za sprawą wydarzenia społecznościowego z prezentami, podwójnymi punktami XP, nowym trybem zombie, dostępnej dla wszystkich mapy Carnage i nie tylko.

Gracze Call of Duty: Infinite Warfare mogą świętować wydarzenie społecznościowe o nazwie „Willard Wyler’s Halloween Scream”, w ramach którego zdobyć można halloweenowe fanty, a także zgarnąć podwójne punkty XP czy wypróbować zupełnie nowy tryb zombie.

Willard Wyler’s Halloween Scream to następująca zawartość dla graczy, dostępna od 9 października do 1 listopada:

– Darmowy Halloweenowy zrzut zaopatrzenia na początku każdego tygodnia
– Darmowy Halloweenowy przedmiot kosmetyczny w każdy piątek, a także specjalny prezent, który zostanie wręczony 30 października
– Halloweenowy ekwipunek, w tym zupełnie nowe zombie-skórki do zgarnięcia
– Tryb „Boss Battle”, który rozpoczyna się już 13 października i który pozwoli graczom zmierzyć się z ich ulubionymi finałowymi bossami ze wszystkich trybów zombie z Infinite Warfare. Pierwszy rozdział to Zombies in Spaceland, a kolejne będą ukazywać się w następnych dniach (dwa na tydzień). Całość zwieńczy walka z The Beast from Beyond (gracze muszą posiadać wybrane DLC, aby móc grać w określone rozdziały)
– Powrót wieloosobowego trybu Gesture Warfare, by w pełni uczcić Halloween. Tryb jest już aktywny i będzie dostępny do 12 października. W ramach tego formatu zabawy gracze muszą używać określonych gestów, by poniżyć i zmiażdżyć swoich wrogów
– Carnage, uwielbiana przez fanów mapa dla trybu wieloosobowego z DLC Retribution, zostanie udostępniona za darmo między 12 października a 1 listopada, wraz z podwójnymi punktami XP

Aby zdobyć darmowe przedmioty w trakcie Halloween Scream, gracze muszą zalogować się do trybu wieloosobowego pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem rano, a następnie odwiedzić Kwatermistrza. Zrzut zaopatrzenia będzie dostępny każdego tygodnia pomiędzy poniedziałkiem rano a piątkiem rano (strefy PDT), podczas gdy przedmioty kosmetyczne będą dostępne pomiędzy piątkiem rano a poniedziałkiem rano (strefy PDT). Terminy mogą ulec zmianie.

Źródło: Activision

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się