Więcej zombie i strzelania na nowych mapach, czyli świeża krew w Call of Duty

Więcej zombie i strzelania na nowych mapach, czyli świeża krew w Call of Duty
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Call of Duty: Infinite Warfare Absolution, trzeci zestaw map do najlepiej sprzedającej się gry konsolowej w Stanach Zjednoczonych w 2016 r. (pomijając sprzedaż w zestawach ze sprzętem) jest już dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Wydawane przez Activision i stworzone przez zespół InfinityWard, Absolution zawiera cztery zróżnicowane, nowe mapy do gry wieloosobowej oferujące rozmaite formy rozgrywki, których można już było doświadczyć w podstawowej grze. DLC zawiera również osadzoną w latach 50. przygodę Zombie Attack of the RadioactiveThing!” z udziałem aktorki Cassandry Peterson w roli Elviry.

Attack of the Radioactive Thing!, następny przepełniony akcją rozdział trybu zombie w Call of Duty: Infinite Warfare, stanowi powrót Willarda Wylera, enigmatycznego złowrogiego reżysera o głosie i wyglądzie Paula Reubensa (Pee-wee’s Big Holiday, Gotham). Wyler uwięził czwórkę protagonistów wewnątrz zupełnie nowego, pełnego potworów horroru osadzonego w latach 50. Gracze stawią czoła szeregom nowych zombie na ulicach zdewastowanego nadmorskiego miasteczka, gdzie rządowy eksperyment przeobraził ludzi w mięsożerne bestie i sprowadził nowe zagrożenie biologiczne. Ponadto, Elvira będąca ikoną horroru, grana przez Cassandrę Peterson (Elvira: Mistress of the Dark, Elvira’s Movie Macabre), pomoże grającym przetrwać dzięki wskazówkom dotyczącym rozgrywki i zadaniom pobocznym w jej unikatowym stylu.

Nowe bronie, pułapki i inne elementy urozmaicą dobrze znaną akcję z Call of Duty, z takimi aktorami jak Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers) jako „Naukowiec”; Ike Barinholtz (Neighbors, Suicide Squad) jako „Rebeliant”; Jay Pharoah (White Famous, Saturday Night Live) jako „Żołnierz”; oraz SasheerZamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) jako „Uczennica”, wszyscy wracający do trwającej historii w tej zupełnie nowej przygodzie.

W dodatku do Attack of the RadioactiveThing!, zestaw Absolution zawiera również cztery nowe mapy do gry wieloosobowej:

  • Bermuda – Slumsy zbudowane wokół pozostałości rozbitego statku. Bermuda pozwala graczom robić uniki, nurkować i biegać po ścianach na drodze od targu rybnego do latarni morskiej na tej mapie przeznaczonej do małych i średnich rozgrywek spustoszonej przez fale i żar.
  • Permafrost – Jako ścięta mrozem panorama miasta, Permafrost pozwala graczom trzymać się gruntu i wybrać jedną z trzech ścieżek natarcia. Będą oni przemieszczać się po mapie od strony ulicy do dworca kolejowego, oraz od osady bezdomnych do zrujnowanej sali teatralnej, walcząc przede wszystkim na krótką odległość.
  • Fore – Jedynymi miniaturowymi rzeczami w tej ogromnej mapie są pola golfowe, na których będą walczyć gracze. Fore oferuje wspaniałe zróżnicowanie graficzne, które wszyscy odczują przemieszczając się pomiędzy gęstwinami magicznych lasów, ogromnymi słodkimi pysznościami i gigantycznymi ścianami zamków.
  • Ember – Położona w pobliżu starego zamku, Ember stanowi odświeżenie klasycznej mapy Resistance z Modern Warfare 3, i oferuje starodawną stylistykę zmodernizowaną za pomocą technologii. Otoczenie zawiera m.in. strumienie lawy, szubienice i salę tortur, gdzie gracze z pewnością będą chcieli pozostać z drużyną.

Zestaw map Call of Duty: Infinite WarfareAbsolution jest dostępny jako część Karnetu Sezonowego Call of Duty: Infinite Warfare, którą można zakupić samodzielnie lub jako część edycji Legacy Pro oraz Digital Deluxe. Karnet Sezonowy oferuje tańszy dostęp do czterech DLC dla Call of Duty: Infinite Warfare wydawanych w 2017 roku (niższa cena niż w przypadku indywidualnego zakupu każdego z zestawów). W momencie zakupu Karnet Sezonowy gwarantuje również dostęp do trzech nowych broni, jak również 10 rzadkich zrzutów zaopatrzenia oraz 1000 sztuk złomu potrzebnego do stworzenia prototypowej broni.

Źródło: Activision

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie