Call of Duty: Infinite Warfare z nowymi pakietami narracji w trybie multiplayer

Chcecie nieco odmienić dźwiękową stronę Infinite Warfare?

Dwa nowe głosy dołączają do akcji w multiplayerze Call of Duty: Infinite Warfare wraz z premierą pakietów głosowych Method Man i U.K. Special Forces już dostępnych na PlayStation 4 i Xbox One, a wkrótce także na PC. Pakiety zastępują domyślne kwestie komentatora głosami wypowiadanymi przez postaci dobrze znane z serii Call of Duty – i nie tylko.

W pakiecie U.K. Special Forces usłyszeć można Craiga Fairbrassa, czyli osobę, której głos gracze znają jako postać “Ghosta” z Call of Duty: Modern Warfare 2. Ten stanowczy ton brytyjskiego żołnierza będzie towarzyszył rozgrywkom w typowym dla siebie stylu, nawiązując jednocześnie do sentymentu, jaki z pewnością towarzyszy znanej graczom barwie głosu. Pakiet ten jest darmowym rozszerzeniem.

Pakiet narracji The Method Man stworzony został z udziałem legendarnego rapera z Wu-Tang Clan, którego głos poprowadzi graczy przez walkę w trybie muti. Muzyk, producent i actor w jednej osobie podkręci intensywność wrażeń komentując serie zabójstw, zmiany w punktacji i poczynania przeciwnika, dodając unikalnego smaczku każdej wieloosobowej strzelaninie. Pakiet The Method Man dostępny jest w cenie $3.99.

Poniżej możecie posłuchać nowych komentarzy:

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.