Call of Duty: Infinite Warfare – nowy zwiastun rozgrywki wieloosobowej w DLC Continuum

Są też screeny z nowego rozdziału trybu Zombie – Shaolin Shuffle.

Infinity Ward i Activision opublikowały nowy zwiastun oraz screenshoty z rozgrywki wieloosobowej na mapach drugiego pakietu DLC dla Call of Duty: Infinite WarfareContinuum.

Cztery nowe mapy to:

  • Turista – ekskluzywny ośrodek spa, położony malowniczo w samym środku gigantycznego szkieletu przedpotopowego stwora. Poza gniazdami snajperskimi rozrzuconymi na przestrzeni położonego centralnie majestatycznego wodospadu, Turista zawiera również ciasne wnętrza, które spodobają się miłośnikom walki w zwarciu. Trójliniowy układ mapy pozwoli na grę w wielu różnych stylach.
  • Scrap – mapa umiejscowiona na porzuconym księżycowym złomowisku to kombinacja taktycznych ścieżek i długich dystansów strzeleckich, która usatysfakcjonuje tak zwolenników walki na dystans jak i bliskich spotkań z przeciwnikiem.
  • Archive – mapa, gdzie nagłe i niespodziewane potyczki narzucają szybkie tempo akcji w post-futurystycznej galerii sztuki, gdzie raz staje się z wrogiem oko w oko, a za chwilę mierzy się do niego z wielkiej odległości na otwartej przestrzeni dziedzińca. Szeroka, trójliniowa plansza.
  • Excess – gracze Modern Warfare 2 bezbłędnie rozpoznają rozkład jednej ze swoich ulubionej map – Rust – w tej odsłonie umieszczonej na dachu wieżowca w tętniącej życiem metropolii, z akcją skoncentrowaną wokół niedużego apartamentu, zachowującą intensywność oryginału.

Trwający 2 minuty materiał ukazuje zróżnicowane style gry, na które pozwalają poszczególne mapy. Zrzuty ekranu przedstawiają walkę w nowych lokacjach oraz sceny z nowego rozdziału trybu Zombie – Shaolin Shuffle.

Źródło: Activision

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.