Call of Duty: Infinite Warfare za darmo przez 5 dni

Call of Duty Infinite Warfare
Gry za darmo Newsy PS4 XOne

Już niedługo będziecie mogli przetestować najnowszą odsłonę Call of Duty całkowicie za darmo.

Activision podało, że od 15 do 20 grudnia udostępni Call of Duty: Infinite Warfare – gracze będą mogli sprawdzić produkcję za darmo w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Udostępnione będą wszystkie trzy główne tryby gry, ale w limitowanej formie.

W Kampanii gracze zobaczą dwie pierwsze misje fabularne: Risign Treat oraz Black Sky, natomiast w trybie multiplayer mają być wszystkie mapy i tryby rozgrywki, jednak do zdobycia będzie tylko 15 poziomów broni i umiejętności. Natomiast w Zombie Mode dostęp będzie do poziomu 3. Oczywiście aby wypróbować grę w multi na konsolach najnowszej generacji, potrzebny będzie abonament PlayStation Plus lub Xbox Live Gold.

Jeśli po sprawdzeniu gry będziecie chcieli dokonać zakupu pełnej wersji, Activision umożliwi przeniesienie zapisanych postępów z pięciu dni testowych z multi oraz Kampanii do pełnej edycji Infintie Warfare.

Call of Duty: Infinite Warfare recenzja. Nie taki kosmos straszny jak go malują

Dawno przez zapowiedź gry nie przewinęła się tak ogromna fala hejtu, jaka miała miejsce w maju tego roku w trakcie pierwszej prezentacji Call of Duty: Infinite Warfare. Zapewne wielu z Was pamięta, że zwiastun gry na YouTube pobił niechlubny rekord serwisu, notując największą w historii liczbę minusów w stosunku do plusów oceniających materiał. Do dziś patrząc na jego statystyki łapię się za głowę. Prawie 36 mln wyświetleń wideo i ponad 3 mln „łapek w dół” w stosunku do 550 tys. „łapek w górę” – totalna porażka marketingowa. Co więcej, gracze dali upust swoim emocjom także w serwisie Metacritic, gdzie średnia ocen nowego Call of Duty oscyluje w granicach 3/10. Zaraz obok widzimy natomiast średnią ze światowych recenzji redakcyjnych – 78/100 punktów w przypadku wersji na PlayStation 4 (a taką właśnie testowałem). Kto ma rację? Tak naprawdę tych dwóch średnich w ogóle nie powinno się zestawiać, bowiem w przypadku ocen graczy, pokazują jedynie ich poziom frustracji dotyczący konwencji, w którą poszedł producent. Tego zdania będę się trzymał kurczowo niczym babcia poręczy w autobusie. Zresztą co mi tam. Już teraz mogę jasno stwierdzić, że Call of Duty: Infinite Warfare trzyma poziom i pod kilkoma względami jest jedną z najlepszych części całej serii. A grałem w każdą z nich – pełną wersję recenzji Call of Duty: Infinite Warfare znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie