Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops 4 – zapowiedź, gameplay, informacje. Oglądajcie livestream

Dzisiaj zobaczymy po raz pierwszy oficjalne materiały wideo z Call of Duty: Black Ops 4. Przygotowany na godziny popołudniowe livestream powinien przynieść ze sobą nie tylko zwiastun zapowiadający, lecz być może również obszerny gameplay oraz porcję informacji od dewelopera.

Jesteście głodni konkretów odnośnie Call of Duty: Black Ops 4? Dzisiaj koniec spekulacji, ploteczek i niepotwierdzonych informacji. Activision szykuje już wielką prezentację, podczas której fani serii powinni najeść się do syta.

Call of Duty: Black Ops 4 – livestream startuje o 19:00

Dzisiaj – 17 maja – o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpocznie się prezentacja gry Call of Duty: Black Ops 4. Będzie ona dostępna z polskim tłumaczeniem i jeśli chcecie wszystko oglądać na żywo, wystarczy powrócić do tego newsa o wspomnianej godzinie. Livestream wystartuje w poniższym okienku:

Premiera Black Ops 4 została zaplanowana na 12 października tego roku. Gra wskoczy wówczas na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%