Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops 4 ogrywane w „najciemniejszym pokoju na świecie”

Dele Alli gra w Black Ops 4 w specjalnym pokoju, stworzonym z okazji wielce oczekiwanej premiery.

Po raz pierwszy, twórcy Vantablack – super-czarnej powłoki, która utrzymuje rekord świata w kategorii najciemniejszej substancji stworzonej przez człowieka – stworzyli najciemniejszy pokój na świecie do gry w Call of Duty: Black Ops 4. Każda powierzchnia tej unikatowej, gamingowej przestrzeni została pokryta specjalną wersją Vantablack zwaną VBx2, tworząc jedyne w swoim rodzaju architektoniczne doświadczenie dla gry Call of Duty: Black Ops 4 z premierą w piątek 12 października. Black Ops House, bo tak nazwano tę jedyną w swoim rodzaju scenerię, pochłania niemal całe światło, tworząc optyczną iluzję grania w całkowitych ciemnościach.

Surrey Nanosystems z siedzibą w Wielkiej Brytanii opracowało Vantablack głównie na użytek programów kosmicznych, ze względu na swoje unikalne właściwości pochłaniania 99,965% naturalnego światła. Powłoka VBx2, użyta do stworzenia Black Ops House, została opracowana w taki sposób, by zredukować światło odbite do takiego poziomu, by dostrzeżenie jakichkolwiek konturów znajdującego się w niej obiektu było niemal niemożliwe. Dzięki temu każdy trójwymiarowy obiekt osadzony w tej przestrzeni sprawia wrażenie hipnotyzującej, dwuwymiarowej czarnej masy.

Zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna warstwa Black Ops House została pokryta powłoką VBx2. Na każdego, kto wejdzie do środka czeka najpierw spacer po długiej na 40 metrów platformie, co daje poczucie przechadzania się po całkowitej pustce. Dopiero po przekroczeniu rozsuwanych drzwi oczom gracza ukaże się monitor z konsolą PlayStation 4 Pro, gdzie będzie mógł w pełni zanurzyć się w rozgrywce.

Uczestnicy eksperymentu mogli zmierzyć się z Call of Duty: Black Ops 4 w trybie Multiplayer, Zombie oraz Blackout.

Źródło: Activision

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 70 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%