Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty: Black Ops 4 – dzisiaj premiera, oto najważniejsze informacje o grze

Najchętniej ogrywana seria w historii Call of Duty, ciesząca się ponad 200 milionami graczy na całym świecie, powraca wraz z Call of Duty: Black Ops 4, dostępnym już zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej.

Call of Duty: Black Ops 4 posiada trzy odmienne tryby rozgrywki: Multiplayer, Zombie oraz Blackout. Multiplayer cechuje się brudną i realistyczną walką. Powraca w nim ikoniczny system Pick 10, wraz z gamą innowacji dotyczących kontroli broni, przebiegiem walki, regeneracją zdrowia oraz ruchem postaci. Black Ops 4 zawiera wybór postaci spośród kombinacji nowych i powracających Specjalistów, z których każdy posiada swoje unikatowe wyposażenie i style rozgrywki, pozwalając graczom nie tylko być potężnymi w pojedynkę, ale także stać się niszczycielską drużyną pracując razem.

Świętując 10 rocznicę oryginalnego Call of Duty Zombie, w Call of Duty: Black Ops 4 debiutuje zupełnie nowe doświadczenie Zombie, które jest największą ofertą dostępną w dniu premiery w historii marki. W momencie premiery gra zawiera aż trzy pełne doświadczenia Zombie – IX, Rejs Rozpaczy oraz Krew Żywych Trupów. Wraz z najbardziej otwartą na indywidualne modyfikacje akcją w dziejach trybu, tym razem wprowadza on nowe systemy tworzenia i kończenia wyzwań społeczności oraz systemy społecznościowe zaprojektowane tak, by połączyć ze sobą graczy.

Call of Duty:Black Ops 4 wprowadza zupełnie nowy tryb Battle Royale – Blackout – który zestawia ze sobą postaci, lokacje, broń i sprzęt z całej serii w bezkompromisowej walce o przetrwanie okraszonej rozgrywką w charakterystycznym stylu Black Ops. W Blackout znajdują się lądowe, morskie i powietrzne pojazdy, a tryb oferuje zróżnicowany wybór nowych oraz klasycznych grywalnych postaci znanych z kampanii, takich jak Mason, Reznov czy Woods, z trybu Zombie, jak Richtofen i Takeo oraz specjalistów, takich jak Crash, Battery czy Seraph, a to tylko część z nich. Na rozbudowanej mapie Blackout – największej w historii Call of Duty – gracze będą walczyli w lokalizacjach inspirowanych ich ulubionymi mapami z przeszłości, takimi jak Nuketown, FiringRange, Raid, Cargo i wiele więcej.

Premiera to dopiero początek wrażeń w Call of Duty: Black Ops 4, jako że gra będzie regularnie wspierana popremierowo dla wszystkich trybów, a społeczność może liczyć na różnorodne, darmowe aktualizacje dzięki rozbudowanemu kalendarzowi wydarzeń, dostępnych najpierw na PlayStation 4.

Call of Duty: Black Opsmożna zakupić w następujących edycjach:

  • StandardowaorazCyfrowaStandardowa
  • CyfrowaEdycja Deluxe
  • EdycjaSpecjalisty
  • RozszerzonaCyfrowaEdycja Deluxe
  • EdycjaKolekcjonerska Mystery Box

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%