Call of Duty: Black Ops 4 – Battle Royale! Gameplay, multiplayer, tryb Zombie i szczegóły rozgrywki

Call of Duty: Black Ops 4 – Battle Royale! Gameplay, multiplayer, tryb Zombie i szczegóły rozgrywki
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Call of Duty: Black Ops 4 zbliża się wielkimi krokami. Twórcy podzielili się najnowszymi informacjami na temat produkcji.

Podczas dzisiejszej prezentacji, twórcy podkreślili, że Call of Duty: Black Ops 4 będzie najbardziej zaawansowaną częścią jeśli chodzi o tryb rozgrywki online. Na pole bitwy wracają Specjaliści, ale to nie oni będą głównymi bohaterami gry. Najważniejsza w serii zawsze była broń i nie inaczej będzie tym razem. Twórcy obiecują, że system broni został zmodyfikowany bardziej niż we wszystkich trzech częściach Black Ops razem wziętych. Przebudowany został model ich animacji, a każda broń ma mieć swój własny pakiet dodatków (wcześniej były one uniwersalne). Dodatkowo dostępny będzie tryb Operatora, jeszcze bardziej pozwalający personalizować broń. Gracz będzie musiał się uczyć broni i tego jakie może mieć możliwości każda sztuka.

Zdrowie nie będzie się automatycznie regenerować. Będzie trzeba do tego użyć specjalnego przycisku i jak twierdzą twórcy, przycisk ten ma być tak samo istotny jak ten odpowiedzialny za ładowanie broni. Dzięki takiemu systemowi zdrowia, Call of Duty: Black Ops 4 będzie bardziej taktyczne od poprzednich części. Co więcej, w grze nie będzie wspomaganych skoków i biegania po ścianach.

To jednak nie wszystko. Twórcy mocno stawiają na Świadomość Sytuacyjną – to jedna z umiejętności specjalisty Recona, który odkrywa przeciwników na minimapie. Innym specem będzie na przykład Torque, który skutecznie spowolni przeciwników tworząc osłony.

Ponadto do serii wracają Rozgrywki Ligowe, które pozwolą na większą rywalizację pomiędzy graczami. Rozgrywkę multiplayer z Call of Duty: Black Ops 4 możecie zobaczyć poniżej.

Call of Duty: Black Ops 4 – Battle Royale – Blackout!

W grze będzie też tryb Battle Royale z ogromną mapą zawierającą pojazdy naziemne jak latające. Tryb ma nosić nazwę Blackout.

Twórcy podczas prezentacji nie wspomnieli nic o trybie Kampanii dla pojedynczego gracza. Czyżby miało go zabraknąć? Bardzo możliwe, bowiem teraz studio producenckie stawia na historie poszczególnych specjalistów i to prawdopodobnie ich opowieści mają stanowić część fabularną gry. Ponadto twórcy podkreślili, że zarówno tryb Zombie jak i multiplayer i Blackout, mają mieć część fabularną, ale wygląda na to, że zabraknie tradycyjnej kampanii.

Call of Duty: Black Ops 4 – tryb Zombies

A co z trybem Zombie? W Call of Duty: Black Ops 4 gracze zmierzą się z całkiem nowym wrogiem – Zakonem. Każdy z bohaterów rozgrywki ma mieć nowe charakterystyczne dla siebie umiejętności. Co interesujące, gracze mają mieć możliwość dostosowania rozgrywki w trybie Zombies według własnych potrzeb. Modyfikacją mają ulegać nawet same zombie. Już od momentu premiery, dostępne mają być trzy sezony trybu Zombie.

Dodatkowo twórcy podali, że w przypadku wersji na PC, gra będzie działać przez Battle.net – jako pierwsza gra w serii. Ponadto wersja PC ma dedykowany zespół producencki. Co ważne, posiadacze Black Ops 4 za pośrednictwem Battle.net będą mogli porozumiewać się z innymi graczami, nawet tymi którzy mają Overwatch.

Premiera Call of Duty: Black Ops 4

Premiera Call of Duty: Black Ops 4 została zaplanowana na 12 października 2018 roku. Gra pojawi się na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie