Call of Duty Black Ops 4 battle royale Blackout teraz dla 88 graczy

Twórcy rozszerzają możliwości Blackout.

Beta testy Call of Duty Black Ops 4 cały czas trwają. Do tej pory w ramach Blackout mogło się zmierzyć 80 graczy jednocześnie na arenie. Teraz twórcy dają możliwość rozgrywki nawet do 88 osób.

Docelowo twórcy chcą osiągnąć wynik 100 graczy, ale nie wiadomo czy i kiedy to się uda. Wszystko zależy od wyników testów i późniejszych optymalizacji.

Blackout to doświadczenie, w którym na placu boju zostaje ostatecznie jeden gracz, zrealizowane przy podejściu unikatowym dla serii Black Ops. Świętując historię marki, tryb zawiera ulubionych bohaterów, bronie i najbardziej rozpoznawalne fragmenty map, wszystko to zebrane w największej lokacji w dziejach Call of Duty.

Począwszy od poniedziałku, 10 września, gracze po raz pierwszy będą mogli wypróbować Blackout dzięki Prywatnej Becie rozpoczynającej się najpierw na PlayStation 4. Testy te zapewnią Activision oraz zespołowi Treyarch cenne informacje i dane, które pomogą przygotować premierę najbardziej rozbudowanego Call of Duty zaplanowaną na 12 października.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.