Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty 2020 testowane na Xbox Live. Czerwone Drzwi tylko dla dewelopera

Jeszcze nie ogłoszono oficjalnie Call of Duty 2020, ale wiadomo, że testy gry są w toku. Najpierw „The Red Door” pojawiło się w PS Store, a teraz zauważono je w sklepie Microsoftu.

Wciąż czekamy na zapowiedź Call of Duty 2020, a tymczasem wewnętrzna alfa strzelanki, kryjąca się pod nazwą The Red Door, pojawiła się w Xbox Store (dzięki CharlieIntel).

Opis na karcie produktu wskazuje, że jest to shooter wydawany przez Activision Publishing Inc. i żeby w niego teraz zagrać (plik waży 81 GB), należy posiadać odpowiedni kod. Oczywiście takiego kodu nie zdobędziemy, ponieważ dysponują nim jedynie deweloperzy pracujący nad grą.

Bardzo ciekawie i tajemniczo prezentuje się dalszy opis: Jest więcej niż jedna prawda. Jeśli szukasz odpowiedzi, bądź gotów kwestionować wszystko i zaakceptuj, że nic już nie będzie takie samo. Czerwone drzwi już czekają, czy odważysz się przez nie przejść?

Call of Duty 2020

Czym są czerwone drzwi? Czekamy z niecierpliwością na oficjalne szczegóły!

Warto wspomnieć, że to już druga platforma, na której pojawiła się alfa „The Red Door”. W czerwcu odnaleziono pliki z czerwonymi drzwiami w PS Store, gdzie pojawiła się nazwa kodowa COD2020. Zatem tak, mamy pewność, że chodzi o nowe Call of Duty.

Call of Duty 2020 – nieoficjalne wieści

Nowa osłona strzelanki ma się nazywać Call of Duty: Black Ops Cold War. Według nieoficjalnych doniesień, nowe CoD będzie rebootem pierwszej odsłony Black Ops, tyle że z pewnymi modyfikacjami.

Fabuła gry ma skupić się przede wszystkim na wojnie w Wietnamie, podczas gdy w oryginalnym Black Ops konflikt ten stanowił jakoby punkt wyjścia/tło do przedstawionych wydarzeń. Call of Duty 2020 ma być również bardziej realistyczna, w porównaniu do oryginalnego Black Ops, i oparta w dużej części na prawdziwych wydarzeniach. Ponadto na ekranie mamy zobaczyć wiele szokujących i krwawych scen – możemy się tylko domyślać, że będą one przedstawiać m.in. sceny tortur i przesłuchań więźniów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się