Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty 2020 – data zapowiedzi gry? Gracze dostali skrzynie, dotarli do specjalnej strony

Prawdopodobnie w ten piątek otrzymamy pierwsze oficjalne szczegóły dotyczące Call of Duty 2020. Activision uruchomiło tajemniczą stronę z telewizorem.

W tym roku wyjątkowo długo czekamy na zapowiedź nowej odsłony Call of Duty, choć plotki i spekulacje szaleją po sieci od miesięcy i prawdopodobnie zostaną choćby w części potwierdzone za kilka dni. Activision rozpoczyna zabawę ze społecznością, która ma nas doprowadzić do prezentacji strzelanki.

Call of Duty 2020 – piątek, 14 sierpnia

Zacznijmy od tego, że influencerzy i portale powiązane z CoD otrzymały niedawno od Activision skrzynie (prawdziwe, nie wirtualne), które można było otworzyć 10 sierpnia. W środku – różne papierki i obrazki, które doprowadziły detektywów do daty 14 sierpnia oraz adresu strony internetowej. Witryna, którą zobaczycie tutaj, przedstawia wyłączony telewizor i magnetowid z godziną 12:00. Czyżby właśnie wtedy została ujawniona nowa część słynnej serii?

Zatem piątek, 14 sierpnia o godzinie 21:00 czasu polskiego (jeśli podana godzina dotyczy regionu Kalifornii, gdzie znajduje się siedziba Activision) powinien przynieść ze sobą kolejną część układanki. Opcje są dwie – albo wydawca podsunie nam kolejny puzzel, albo w końcu przedstawi pierwszy zwiastun gry.

Nowa odsłona strzelanki to prawdopodobnie Call of Duty Black Ops: Cold War, o czym słyszeliśmy nie raz w licznych przeciekach. Setting przywołanej strony z telewizorem również wskazuje na klimaty Zimnej Wojny, więc tylko czekać na potwierdzenie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się