Bus Simulator deszczyk

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Bus Simulator 21 w pierwszych recenzjach. Deszcz tu często pada, a parasolki pasażerów znikają

Bus Simulator 21 zadebiutował kilka dni temu. Pierwsze recenzje wersji na PC sugerują, że tytuł nie jest wolny od niedociągnięć.

Produkcja austriackiego studia stillalive studios ukazała się 7 września. Przez kilka dni gracze zdążyli zaznajomić się z symulatorem. Teraz przyszedł czas na pierwsze opinie. Na Steamie tytuł ma w momencie pisania tego newsa 575 recenzji. I są to opinie mieszane – 59 procent z nich jest pozytywnych.

Grę chwali się za rozbudowaną mapę, liczbę dostępnych autobusów (jest ich ponad 30) czy chociażby rozbudowany kreator postaci.

Z drugiej strony, niektórzy zwracają uwagę na nieintuicyjne menu i uchybienia w sterowaniu. Przede wszystkim jednak narzekanie dotyczy niedopracowania warstwy wizualnej. Produkcja jest ładna, ale czasem tekstury lubią migać, a niektóre elementy otoczenia – tak jak chociażby parasolki pasażerów – znikają.

Jeden z graczy wytknął tytułowi mało zróżnicowane efekty atmosferyczne – w Bus Simulator 21 rzekomo albo świeci słońce, albo pada deszcz. Na pewno więc pasażerowie, którym znikają parasolki, nie mają tu lekko.

Twórcy obiecują, że wezmą uwagi graczy pod uwagę i będą pracować nad naprawieniem produkcji. Niebawem mają zniknąć niedociągnięcia graficzne, ale także te dotyczące rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się