Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Burzyciel zawitał do Overwatch

Co potrafi nowy bohater?

Niedługo do walki wturla się uzbrojony w bojowego mecha mistrz Śmieciowiska i najnowszy tank – Burzyciel, gotowy rozjeżdżać wrogów i przeszkody stojące na jego drodze.

Hammond, znany również jako Okaz 8, został zmodyfikowany genetycznie podczas pobytu w kolonii księżycowej Horyzont. Podobnie jak Winston w wyniku eksperymentów zyskał większe rozmiary i inteligencję. Nasz mały koleżka to sprytne i zaradne stworzenie, które uwielbia psocić. Podczas buntu w kolonii Horyzont potajemnie podczepił swoją kapsułę do statku Winstona i uciekł na Ziemię, tym samym unikając katastrofy. Wylądował w australijskim interiorze nieopodal Junkertown, gdzie z czasem zmodyfikował swoją kapsułę w groźnego mecha i przyjął miano Burzyciela. Hammond nie potrafi mówić w żadnym ludzkim języku, ale jego mech automatycznie tłumaczy jego urocze popiskiwania odpowiednio groźnym głosem.

Burzyciel wzbogaca szeregi tanków dostępnych w Overwatch o wiele wyjątkowych zdolności. Może przełączać się między trybem bojowym z szybkostrzelnymi karabinami maszynowymi oraz trybem kuli, który pozwala szybko przetaczać się po mapie i wrogach. Kiedy włącza się do walki, jego duża ilość zdrowia i zdolność generowania osłon zapewnia mu odporność podczas inicjowania i kończenia starć. Jakby tego było mało, dzięki Pazurowi Hammond może się wspinać, przyczepiać do powierzchni i huśtać, a potem niszczycielsko uderzać z wysokości w ziemię, prosto na wrogów, za pomocą zdolności Kafar. Pazur Burzyciela pozwala mu też osiągać dużą szybkość, co umożliwia ranienie i odrzucanie wrogów znajdujących się na jego drodze. Jego superzdolność Pole Minowe jest równie wszechstronna i pozwala zastawiać pułapki oraz kontrolować teren lub zwyczajnie detonować rozstawione na dużym obszarze ładunki wybuchowe, które ranią znajdujących się w pobliżu przeciwników.

Zdolności:

– Poczwórne Działka: Burzyciel strzela z karabinów maszynowych.
– Adaptabilne Osłony: Zapewnia Burzycielowi tymczasowe osłony, których siła jest zależna od liczby pobliskich wrogów.
– Kulowrotek: Burzyciel transformuje się w kulę i zyskuje większą szybkość ruchu.
– Pazur: Burzyciel w trybie Kulowrotka może wystrzelić kotwiczkę o krótkim zasięgu, która przyczepia się do powierzchni i pozwala mu hustać się, pokonywać rozpadliny i wzbijać w powietrze. Zdolność zwiększa szybkość ruchu Burzyciela, co umożliwia zadawanie obrażeń i odrzucanie trafionych wrogów.
– Kafar: Burzyciel uderza z wysoka w ziemię, co przyciąga wrogów ku trafionemu miejscu i zadaje im obrażenia.
– Pole Minowe (Superzdolność): Burzyciel rozsiewa wokół siebie zadające obrażenia miny zbliżeniowe.

Burzyciel jest już dostępny na PST!

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%