Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Bungie ujawnia szczegóły dotyczące DLC dla Destiny

Premiera The Dark Below już 9 grudnia. Sprawdźcie, co będzie w dodatku.

The Dark Below to pierwszy duży dodatek do Destiny. Bungie zapowiada, że znajdzie się w nim sporo rozmaitości. Przede wszystkim nowe bronie i elementy pancerza, aby jeszcze skuteczniej eliminować obcych. Będzie można również zyskać 32. poziom doświadczenia. Do tej pory można było wskoczyć maksymalnie na 30.

W Wieży pojawi się nowa postać o nazwie Eris. Będzie on mieć dla graczy nowe zadanie – wyeliminowanie Crota, który chce opanować Układ Słoneczny.

Ponadto posiadacze Destiny mogą liczyć na trzy nowe mapy oraz nowe misje typu Strike oraz kolejny raid. Więcej na temat tych dodatków możecie znaleźć w poprzednich naszych newsach. Z kolei na następny dodatek do Destiny, będzie trzeba poczekać do nowego roku.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się