Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Bronie w Shadow of the Tomb Raider. Bez kultowych pistoletów, lecz jest ciekawie

Najnowszy zwiastun Shadow of the Tomb Raider skupia się na przedstawieniu arsenału, który zostanie oddany do dyspozycji panny Croft.

Machina marketingowa Shadow of the Tomb Raider pędzi jak szalona i w zasadzie nie ma tygodnia, by w sieci nie wylądowały jakieś filmiki związane z grą. Dzisiaj możemy spojrzeć na zabawki Lary Croft.

Bronie w Shadow of the Tomb Raider

Jak możecie zobaczyć na nowym zwiastunie, nasza bohaterka będzie miała czym postrzelać. Oprócz łuku, którym Lara potrafi załatwić dwóch przeciwników jednocześnie, dostaniemy broń krótką oraz coś z większym kalibrem.

Jeśli zapytacie – a gdzie kultowe podwójne pistolety? O tym, że w Shadow of the Tomb Raider ich nie będzie, wiemy od ponad trzech miesięcy. Na początku maja dyrektor gry Dan Bisson tłumaczył tę sprawę następująco:

– Nie, nie chcę tego. Dla nas, to jest decydująca chwila – mówił Bisson na łamach czerwcowego wydania Xbox Official Magazine. – Nie wrzucimy jej w szorty z podwójnymi pistoletami, ubraną w bikini, nie tak to ma wyglądać – dodawał deweloper.

W przypadku Shadow of the Tomb Raider większy nacisk zostanie postawiony na łuk oraz strzały. Bisson przyznawał, że podwójne pistolety Lary Croft są ikoniczne, lecz w obecnej trylogii muszą ustąpić bardziej pierwotnej broni. – W tej trylogii – nie mówiąc o przyszłych tytułach, o których nie wiem – łuk wciąż jest kluczową bronią – zaznaczał deweloper.

Przypominamy, że premiera Shadow of the Tomb Raider została zaplanowana na 14 września tego roku. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One.

Gra zostanie wyposażona w tryb Nowa Gra+ oraz ciekawe rozwiązanie odnośnie poziomów trudności. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w tym newsie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%