Bravely Default: Flying Fairy [3DS]. Zagraj już teraz!

Na pełną wersję gry przyjdzie poczekać do 6 grudnia. Możemy jednak zagrać w demo, które jest do zassania w eShopie.

Odpalamy demko i co? Na początek przydługa odprawa, ale chwilę później, zagadując napotkaną postać, dostajemy pierwszego questa – trzeba wyciachać kilka kotków na pustyni. Po godzinie gry ciężko się od niej oderwać. Czekam na pełną wersję!

Producenci zapowiadają powrót do starych, klasycznych jRPG. Mamy czwórkę bohaterów, którzy stają do walki z siłami zła – w systemie turowym. Wszystkie modele bohaterów wykonane są w trójwymiarze, natomiast tła, po których się poruszamy, są ręcznie rysowane i naprawdę robią wrażenie.

Bravely Default: Flying Fairy. Zobacz trailer![youtube link=”http://www.youtube.com/watch?v=voh6NEpwEVY” width=”590″ height=”315″]


Warto wspomnieć, że wersja gry, którą dostaną Europejczycy, będzie się nieco różniła od japońskiego wydania. Ma oferować na przykład nowe fabularne wydarzenia dla postaci pobocznych oraz szybsze pojedynki, dzięki zastosowaniu trybu auto-walki. Najbardziej ucieszyła mnie jednak zapowiadana możliwość regulacji częstotliwości występowania losowych walk. Przyznam, że zbyt częste wpadanie na wrogów doprowadzała czasem do szału.

Ciekawie zapowiada się również wersja kolekcjonerska gry. W ramach deluxe edition dostaniemy dodatkowo ścieżkę dźwiękową na CD, album z grafikami koncepcyjnymi, 34 karty AR oraz przepiękną figurkę jednej z bohaterek. [frame src=”https://planetagracza.pl/wp-content/uploads/2013/11/bravely-default2.jpg” link=”https://planetagracza.pl/wp-content/uploads/2013/11/bravely-default2.jpg” target=”_self” width=”590″ height=”590″ alt=”Premium WordPress Themes” align=”center” prettyphoto=”true”]

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet