Steam z kolejnymi wyprzedażami w 2022 roku. Valve opublikowało daty

Steam - pieniądze
PC

Trzeba szykować portfele! Valve oficjalnie pochwaliło się datami kolejnych wyprzedaży na Steam. Spodziewajmy się większych i mniejszych wydarzeń.

Choć wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku dobiega końca – nie smućcie się bowiem Valve pochwaliło się kolejnymi datami.

Wyprzedaże Steam w 2022 roku

GabeN także i w 2022 będzie dybać na nasze portfele. My, jak zwykle zresztą, chętnie oddamy mu ciężko zarobione pieniądze i będziemy mieli ku temu parę ciekawych okazji. Valve szykuje nie tylko wielkie wyprzedaże, z jakich znana jest ich platforma, ale także mniejsze, dotyczące konkretnego tematu, wydarzenia.

Na pierwszy ogień powinniśmy spodziewać się Steam Next Fest, czyli bardzo bogatego w zawartość festiwalu dem. W jego trakcie nie tylko zakupimy szereg pozycji taniej, ale będziemy mogli przetestować setki dostępnych za darmo wersji demonstracyjnych. Next Fest trwać ma w dniach 21-28 lutego. Kolejna edycja spodziewana jest w czerwcu, a chwilę po niej powinniśmy przygotować portfele na prawdziwy kataklizm. W dniach 23 czerwca – 7 lipca odbędzie się Letnia wyprzedaż Steam.

Jak wspomniałem już wyżej, pojawią się także mniejsze wyprzedaże dotyczące konkretnego motywu.

Oto całkowita ich rozpiska na pierwszą połowę 2022 roku:

  • 28 lutego -7 marca – Remote Play Together
  • 14 – 21 marca – JRPG
  • 28 marca – 4 kwietnia – SimFest: Hobby Edition
  • 2 – 9 maja – Die-a-lot (w tym roguelike i metroidvania)
  • 23 – 30 maja – Wyścigi
  • 18 – 25 lipca – Survival

Trochę tego jest i mamy nadzieję, że każdy będzie w stanie znaleźć ciekawe pozycje taniej. Oczywiście spodziewajmy się kolejnych wielkich wydarzeń w drugiej połowie bieżącego roku, ale dokładne daty poznamy zapewne później.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie