Bohater pierwszego Quake powraca. Ponownie możesz się w niego wcielić

Nadal bezwzględny i brutalny…

Bethesda prezentuje kolejną postać, którą będziemy mogli zagrać w Quake Champions. Ranger – bo o nim mowa – to postać legendarna: pochodzi z pierwszej części Quake’a i nieobce mu są krwawe korytarze z Quake III Arena. Teraz samotny marine powraca, by siać zniszczenie na arenach Quake Champions.

Co potrafi odświeżony Ranger? Poniżej znajdziecie zwiastun czempiona oraz opis jego umiejętności, który opublikowano na oficjalnej stronie Bethesdy:

UMIEJĘTNOŚĆ AKTYWNA – ZŁOWROGA SFERA

Wyciągnięta z wnętrzności wszechmatki złowroga sfera pozwala Rangerowi teleportować się w różne miejsca na arenie, co zapewnia mu niezwykłą przewagę nad przeciwnikami. Może dzięki niej unikać ataków, dostawać się w trudno dostępne miejsca, a nawet zaskakiwać przeciwników telefragami. Złowroga sfera zadaje rany przeciwnikom, których dotknie, zaś pozostawiona sama sobie eksploduje, krzywdząc wszystkich przeciwników w zasięgu wybuchu.

Quake RangerDireOrb 730x411

UMIEJĘTNOŚĆ PASYWNA – PRZYJAZNA BROŃ

Umiejętność pasywna Rangera, przyjazna broń, zmniejsza o 20% ilość obrażeń, jaką zadaje mu jego własny oręż. Pozwala mu to mniejszym kosztem wykonywać rocket jumpy i umożliwia rozsyłanie rakietowych pocałunków śmierci z krótszego dystansu.

Pamiętajcie, że nadal możecie zapisać się do trwającej zamkniętej bety Quake Champions i wypróbować swoje umiejętności, wcielając się w Rangera.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.